Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Hotel Zum Roten Tore

Hotel Address Vor Dem Roten Tore 3, Rotes Feld, Lüneburg, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel Zum Roten Tore

Hotel Zum Roten Tore in Lüneburg is gevestigd in een historisch gebouw en biedt een werkelijk unieke ambiance. Gasten kunnen genieten van een rustige tuin en een traditioneel restaurant dat Duitse gerechten serveert.

De kamers beschikken over een eigen badkamer, een bureau, gratis WiFi en extra comfort zoals slaapbanken, een tv en gratis toiletartikelen.

Voor het diner serveert het restaurant een lunch met een scala aan opties, waaronder vegetarische, veganistische, glutenvrije en zuivelvrije gerechten. Veel gasten roemen het ontbijt en de vriendelijke, attente service.

De locatie is een groot pluspunt, op slechts 4 minuten lopen van Theater Lueneburg en op minder dan 1 km van het centraal station van Lüneburg. De luchthaven Hamburg Finkenwerder ligt op 61 km afstand. Nabijgelegen activiteiten zijn onder andere varen, kajakken en kanoën.

Vooral koppels waarderen de locatie: ze beoordelen deze met een 9,1 voor reizen met twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Kamervoorzieningen

Room Service

Room Service

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin:
15:00 - 18:00

CheckoutKassa:
07:00 - 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 585 m van het centrum van Lüneburg verwijderd!


Location Address Vor Dem Roten Tore 3, Rotes Feld, Lüneburg, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel Zum Roten Tore

8.3 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 4 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.3
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Geweldige locatie naast de oude stad en gratis parkeergelegenheid op het terrein. Nette, ruime kamer. Goed ontbijt en aardig personeel.

Booking.com-gast · samengevat

Ik hield van dit hotel. Het beste ontbijt ooit (allemaal veganistisch en superlekker). Super vriendelijke dingen, mooie kamer, grote badkamer en erg rustig . . .

Booking.com-gast · samengevat

Het personeel was behulpzaam, de auto was geweldig en een zeer goed ontbijt.

Booking.com-gast · samengevat

Zeer schoon, zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. het ontbijt wordt aan tafel en à la carte geserveerd en erg lekker! Gunstige ligging, op slechts vijf minuten. . .

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Hotel Zum Roten Tore

Vanaf hoe laat is inchecken bij Hotel Zum Roten Tore?

Het inchecken bij Hotel Zum Roten Tore begint om 15:00 - 18:00.

Hoe ver ligt Hotel Zum Roten Tore van het centrum van Lüneburg?

Hotel Zum Roten Tore ligt op 0.6 km van het centrum van Lüneburg.

Biedt Hotel Zum Roten Tore gratis Wi-Fi aan?

Ja, Hotel Zum Roten Tore biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Hotel Zum Roten Tore?

Ja, gasten van Hotel Zum Roten Tore kunnen gratis parkeren.



Accommodaties in Lüneburg, Duitsland

Appartementen
Appartementen 15 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 7 plaatsen Lees de gids... →
Gastverblijven
Gastverblijven 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen
Herbergen
Herbergen 1 plaatsen

Wat te doen in Lüneburg, Duitsland

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).