Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Zollus House Tvrđa

Hotel Address 8 Ulica Franje Kuhača, Osijek, Kroatië



Beschikbaarheid controleren

Over Zollus House Tvrđa

Zollus House Tvrđa, gelegen in de schilderachtige omgeving van Osijek, biedt een voortreffelijk appartement met twee slaapkamers en twee badkamers, te midden van een historische achtergrond. Dit pand beschikt over luxe tegel- en parketvloeren, die een aparte charme oproepen en gasten uitnodigen in een gastvrije omhelzing.

Gasten van Zollus House Tvrđa krijgen een scala aan eersteklas voorzieningen aangeboden, waaronder een ultramoderne spa, een rustig terras en gratis WiFi, wat een ongeëvenaard niveau van comfort biedt tijdens hun verblijf. Een extra vleugje luxe omvat een bubbelbad, een eigen balkon en streamingdiensten, zodat u verzekerd bent van een ononderbroken reis door ontspanning en entertainment.

De accommodatie van Zollus House Tvrđa is ontworpen met de behoeften van de veeleisende reiziger in gedachten. Het wordt compleet geleverd met airconditioning, een volledig uitgeruste keuken, een eethoek versierd met een gezellige slaapbank, en een ruime woonkamer ingericht met moderne meubels. De ruimte beschikt ook over een veelzijdig bureau en een televisie, waardoor elk moment dat u hier doorbrengt zowel productief als plezierig is.

Zollus House Tvrđa ligt op slechts 14 kilometer van de luchthaven Osijek en is gemakkelijk bereikbaar voor degenen die de omgeving willen verkennen. De accommodatie ligt dicht bij tal van culturele bezienswaardigheden, zoals het Museum van Slavonië, dat op slechts een korte loopafstand ligt; de Osijek Citadel, waar geschiedenis en architectuur samenkomen; en het prestigieuze Gradski Vrt-stadion, een locatie die bekend staat om zijn sportevenementen.

Andere opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt zijn het Museum voor Schone Kunsten en het Kroatische Nationale Theater, beide op ongeveer 2 kilometer van de accommodatie. Deze bestemmingen bieden een kijkje in het rijke culturele erfgoed van Kroatië en verrijken de algehele ervaring van een bezoek aan Osijek.

Samenvattend presenteert Zollus House Tvrđa zichzelf als een perfecte mix van historische charme en moderne gemakken, en biedt het een gedenkwaardig toevluchtsoord voor reizigers die op zoek zijn naar een naadloze mix van vrije tijd en ontdekking.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Bubbelbad / jacuzzi

Bubbelbad / jacuzzi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Bekijk

Bekijk

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Bad of douche

Bad of douche

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 20:00

CheckoutKassa: 07:00 - 10:30

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 582 m van het centrum van Osijek verwijderd!


Location Address 8 Ulica Franje Kuhača, Osijek, Kroatië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Zollus House Tvrđa

9.9 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 2 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.9
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

De accommodatie voldeed aan de verwachtingen wat betreft faciliteiten.

Booking.com-gast · samengevat

De inrichting en netheid waren indrukwekkend.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Zollus House Tvrđa

Mogen gasten gratis parkeren bij Zollus House Tvrđa?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Is Wi-Fi gratis in Zollus House Tvrđa?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Kunnen gasten genieten van kamers met airconditioning bij Zollus House Tvrđa?

Ja, Zollus House Tvrđa biedt accommodatie met airconditioning.

Wanneer begint het inchecken bij Zollus House Tvrđa?

Je kunt inchecken bij Zollus House Tvrđa vanaf 14:00 - 20:00.

Waar ligt Zollus House Tvrđa ten opzichte van het centrum van Osijek?

Zollus House Tvrđa biedt accommodatie op slechts 0.6 km van het hart van Osijek.



Accommodaties in Osijek, Kroatië

Appartementen
Appartementen 49 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 7 plaatsen Lees de gids... →
Gastverblijven
Gastverblijven 5 plaatsen
B&Bs
B&Bs 5 plaatsen Lees de gids... →
Lodges
Lodges 1 plaatsen

Wat te doen in Osijek, Kroatië

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).