Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Villa Tepoe Pool and Beach

Hotel Address Lotissement Teuhuri Lot 7, Moorea, Frans-Polynesië



Beschikbaarheid controleren


Villa Tepoe Pool and Beach ligt direct aan de kustlijn van Moorea en beschikt over een afgelegen strandgedeelte met directe toegang tot het zand en de zee. Ontspan bij het zwembad terwijl u geniet van een adembenemend uitzicht op de oceaan, kom tot rust in de weelderige tuin of ontspan op het terras. Er is gratis WiFi beschikbaar in de hele accommodatie.

De villa is ontworpen voor gezinnen en biedt royale kamers met zes slaapkamers en drie badkamers. Elke slaapkamer is voorzien van airconditioning, een eigen ingang en moderne gemakken zoals een wasmachine en een volledig uitgeruste keuken.

Het buitenleven is moeiteloos met zitgedeeltes, een barbecue en een eettafel, allemaal in de frisse lucht. Het zwembad, met uitzicht, biedt een rustige plek om te ontspannen.

Op slechts 14 minuten lopen ligt het strand van Papetoai en de golfbaan Moorea Green Pearl ligt op 18 km van de villa. De luchthaven van Moorea ligt op 19 km afstand, waardoor reizen van en naar de accommodatie eenvoudig is.


Boek een kamer


Over Villa Tepoe Pool and Beach

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Aan het Strand

Aan het Strand

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Bekijk

Bekijk

Uitzicht op Zee

Uitzicht op Zee

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Privéstrand

Privéstrand

Familiekamers

Familiekamers

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 18:00

CheckoutKassa: 08:00 - 11:00

Kamers

Villa Tepoe Pool and Beach - Villa

Villa

127 M²

Locatie

Location Address Lotissement Teuhuri Lot 7, Moorea, Frans-Polynesië MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Villa Tepoe Pool and Beach

Biedt Villa Tepoe Pool and Beach een binnen- of buitenzwembad?

Ja, de Outdoor Swimming Pool is beschikbaar voor gasten van Villa Tepoe Pool and Beach.

Is parkeren bij Villa Tepoe Pool and Beach gratis?

Ja, parkeren bij Villa Tepoe Pool and Beach is gratis voor gasten.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Villa Tepoe Pool and Beach?

Check-in is beschikbaar bij Villa Tepoe Pool and Beach vanaf 15:00 - 18:00.

Hoe lang duurt het om vanuit Villa Tepoe Pool and Beach het centrum van Moorea te bereiken?

Gasten van Villa Tepoe Pool and Beach verblijven op 6.1 km van het centrum van Moorea.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Villa Tepoe Pool and Beach?

Ja, Villa Tepoe Pool and Beach heeft overal gratis Wi-Fi.

Is er AC beschikbaar bij Villa Tepoe Pool and Beach?

Ja, gasten van Villa Tepoe Pool and Beach kunnen genieten van kamers met airconditioning.



Accommodaties in Moorea, Frans-Polynesië

Villas in Moorea



Villas (2)
Appartementen (1)
Gemeubileerde appartementen (1)

Wat te doen in Moorea, Frans-Polynesië

Rondleidingen in Moorea



Rondleidingen (2)
Avonturen (1)
Wateractiviteiten (1)
Privérondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).