Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

unique by ATLANTIC Hotels Kiel

Hotel Address Kaistraße 30, Kiel, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over unique by ATLANTIC Hotels Kiel

Het Unique by ATLANTIC Hotels Kiel beschikt over comfortabele familiekamers met airconditioning, een eigen badkamer en uitzicht over de zee of de stad. Elke kamer heeft ook een kitchenette, een koffiezetapparaat en geluidsisolatie voor een ontspannen verblijf.

Gasten kunnen profiteren van moderne gemakken zoals gratis WiFi, een lift, een 24-uurs receptie, een laadstation voor elektrische voertuigen, een koffiebar en een fietsenstalling. De kamers bieden bovendien streamingdiensten, een televisie en een eethoek.

Er wordt elke ochtend een continentaal ontbijt geserveerd met vegetarische, veganistische en glutenvrije keuzes, samen met vers gebak, kaas, fruit en sap om de dag te beginnen.

Het hotel ligt op 87 km van de luchthaven van Hamburg en op korte loopafstand van bezienswaardigheden zoals de Wunderino Arena (9 minuten), Sophienhof (400 meter) en het Maritiem Museum van Kiel (12 minuten). Nabijgelegen activiteiten zijn onder meer wintersport en varen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Familiekamers

Familiekamers

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 00:00

CheckoutKassa: -
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 688 m van het centrum van Kiel verwijderd!


Location Address Kaistraße 30, Kiel, Duitsland MapZie op de kaart


Prijzen en beschikbaarheid

Gastbeoordelingen van unique by ATLANTIC Hotels Kiel

8.6 / 10

Zeer goed

Geverifieerde beoordelingen
Meningen en scores zijn afkomstig van echte gasten die in deze accommodatie hebben verbleven, verzameld door Housity en Booking.com.

Positive Review

Het personeel was absoluut geweldig en professioneel. Echt de beste die ik in Duitsland ben tegengekomen.

Positive Review

Interieurontwerp echt fantastisch! 10van10! Het beste en uniek!

Positive Review

Een echt goede en rustige plek om te verblijven, dicht bij het station, de veerboten en het belangrijkste winkelcentrum Sophienhof. Lekker ontbijt.

Positive Review

verbleef een korte nacht, het personeel is erg vriendelijk, de locatie is uitstekend, het ontbijt was goed,

Positive Review

Zeer modern, schoon en comfortabel hotel met ruime kamers en vriendelijk personeel. Supercomfortabele bedden en centrale ligging. Geweldige prijs-kwaliteitsverhouding.

Positive Review

Opgewaardeerde Captain's Room was uitstekend . . . schoon, met hoog plafond en gevoel van ruimte en licht, perfect voor een gezin van 3 personen.



Veelgestelde vragen over unique by ATLANTIC Hotels Kiel

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij unique by ATLANTIC Hotels Kiel?

Ja, unique by ATLANTIC Hotels Kiel heeft overal gratis Wi-Fi.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij unique by ATLANTIC Hotels Kiel?

Check-in is beschikbaar bij unique by ATLANTIC Hotels Kiel vanaf 15:00 - 00:00.

Hoe lang duurt het om vanuit unique by ATLANTIC Hotels Kiel het centrum van Kiel te bereiken?

Gasten van unique by ATLANTIC Hotels Kiel verblijven op 0.7 km van het centrum van Kiel.



Accommodaties in Kiel, Duitsland

Appartementen
Appartementen 12 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 9 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 1 plaatsen
Vakantiewoningen
Vakantiewoningen 1 plaatsen

Wat te doen in Kiel, Duitsland

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).