Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Totelya Hotel

Hotel Address Akyaka Mah Atatürk Cadddesi No:33, Akyaka, Turkije



Beschikbaarheid controleren

Over Totelya Hotel

Bij Totelya Hotel in Akyaka kunnen volwassenen genieten van een serene homestay-ervaring met een zonneterras, een weelderige tuin, een eigen bar en gratis WiFi in de gemeenschappelijke ruimtes. U kunt ontspannen bij de buitenhaard of genieten van liveoptredens in de lounge in de buitenlucht.

Elke kamer is uitgerust met airconditioning, een eigen terras of balkon, toegang tot de patio en een badkamer met gratis toiletartikelen. Voor extra comfort vindt u ook een speciale eethoek, televisie en kledingkast, met een prachtig uitzicht op de tuin of de omliggende bergen.

Het hotel ligt op 71 km van de luchthaven Dalaman en op slechts 8 minuten lopen van het openbare strand van Akyaka. Populaire bezienswaardigheden zijn onder andere de jachthaven van Marmaris op 40 km en de Mugla Sıtkı Kocman Universiteit, op 22 km afstand.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Ontbijt

Ontbijt

Alleen volwassenen

Alleen volwassenen

Bekijk

Bekijk

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Bar

Bar

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 23:30

CheckoutKassa: 00:30 - 11:30

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Akyaka Mah Atatürk Cadddesi No:33, Akyaka, Turkije MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Totelya Hotel

9.5 / 10

Uitstekend

Geverifieerde beoordelingen
Meningen en scores zijn afkomstig van echte gasten die in deze accommodatie hebben verbleven, verzameld door Housity en Booking.com.

Positive Review

Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. Kamer was schoon en rustig. Ontbijt was erg lekker met veel lokale ingrediënten van hoge kwaliteit!

Positive Review

Het was een absoluut genot om in Totelya te verblijven. De omgeving is prachtig, het hotel is ongelooflijk mooi en charmant en het personeel. . . gewoon. . .

Positive Review

Geweldig verblijf. De gastvrijheid van de heer Bahadir zorgde ervoor dat ik me meteen vestigde, op loopafstand van het centrum, ondanks dat de reis midden in de hete zomer was, de. . .

Positive Review

Het meest ontspannende hotel waar ik in heb verbleven. Mohammed en zijn medewerkers waren briljant. Mohammed was zeer behulpzaam met alle verzoeken en gemakkelijk om te praten. . .

Positive Review

Het mooiste hotel. Een spectaculair uitzicht in een geweldige omgeving. Dicht bij de stad en het strand. De eigenaar Bahadir kon niet genoeg voor ons doen. Hij. . .

Positive Review

We kwamen naar Akyaka om te kitesurfen en kozen dit hotel op basis van de recensies die we lazen. We zijn zo blij dat we dat deden. Het ontbijt was een cruciaal criterium voor. . .



Veelgestelde vragen over Totelya Hotel

Kunnen gasten genieten van kamers met airconditioning bij Totelya Hotel?

Ja, Totelya Hotel biedt accommodatie met airconditioning.

Mogen gasten gratis parkeren bij Totelya Hotel?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Is Wi-Fi gratis in Totelya Hotel?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Wanneer begint het inchecken bij Totelya Hotel?

Je kunt inchecken bij Totelya Hotel vanaf 14:00 - 23:30.



Accommodaties in Akyaka, Turkije

Appartementen
Appartementen 4 plaatsen
Hotels
Hotels 2 plaatsen
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 1 plaatsen

Wat te doen in Akyaka, Turkije

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).