Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Torres Navia

Hotel Address Torres Navia Mazatlan, Av. Jose Luis Rice #3409, Interior 506 -A Marina Mazatlán, Sin., Mexico



Beschikbaarheid controleren

Over Torres Navia

Torres Navia in Mazatlán biedt een ruim appartement met twee slaapkamers en drie badkamers, met een woonkamer die uitkomt op een balkon en terras, ideaal om te ontspannen.

Gasten hebben toegang tot een privéstrand, een zonneterras en een buitenzwembad dat het hele jaar geopend is. Er is gratis WiFi beschikbaar in de hele accommodatie.

Het appartement is voorzien van airconditioning, een kitchenette, een wasmachine en een televisie. Tot de extra's op het terrein behoren een fitnessruimte, een hot tub en een casino.

De accommodatie ligt op 12 km van Plazuela Machado en op 14 km van de vuurtoren van Mazatlán. De internationale luchthaven General Rafael Buelna ligt op 27 km afstand.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Pendeldienst

Pendeldienst

Zwembad

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Uitzicht

Bekijk

Bekijk

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Voorzieningen

Privéstrand

Privéstrand

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Balkon

Balkon

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin:
13:00 - 18:00

CheckoutKassa:
08:00 - 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Torres Navia - Appartement

Appartement

74 M²
Gratis Wifi Privézwembad Bekijk Keuken Flatscreen-tv Airconditioning Balkon Terras

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Torres Navia Mazatlan, Av. Jose Luis Rice #3409, Interior 506 -A Marina Mazatlán, Sin., Mexico MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Torres Navia

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Torres Navia

Ligt Torres Navia dicht bij het stadscentrum van Mazatlán?

Torres Navia bevindt zich op 9.3 km van het stadscentrum van Mazatlán.

Kunnen gasten gebruikmaken van het zwembad bij Torres Navia?

Ja, bezoekers die verblijven bij Torres Navia kunnen de Outdoor Swimming Pool gebruiken.

Is vervoer vanaf de luchthaven naar Torres Navia beschikbaar?

Ja, gasten van Torres Navia kunnen gebruikmaken van de luchthaventransfer.

Biedt Torres Navia gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Torres Navia.

Beschikt Torres Navia over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Torres Navia.

Is Torres Navia huisdiervriendelijk?

Ja, Torres Navia is huisdiervriendelijk.

Wat zijn de inchecktijden bij Torres Navia?

De inchecktijd bij Torres Navia is 13:00 - 18:00.



Accommodaties in Mazatlán, Mexico

Appartementen
Appartementen 21 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 9 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen Lees de gids... →
Vakantieoorden
Vakantieoorden 2 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 1 plaatsen
Herbergen
Herbergen 1 plaatsen

Wat te doen in Mazatlán, Mexico

Rondleidingen
Rondleidingen 5 Tours Lees de gids... →
Avonturen
Avonturen 3 Tours Lees de gids... →
Privérondleidingen
Privérondleidingen 1 Tours
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 1 Tours
Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 1 Tours
Transporten
Transporten 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).