Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

The Mont

Hotel Address Merrion Square, Dublin, Ierland



Beschikbaarheid controleren

Over The Mont

The Mont, genesteld in het hart van het stadscentrum van Dublin, is een luxueus viersterrenhotel dat een perfecte mix van moderne elegantie en gunstige locatie biedt. Met de nabijheid van Grafton Street, op iets minder dan een kilometer afstand, en een korte wandeling van 700 meter naar Trinity College, hebben gasten keuze te over als het gaat om het verkennen van de rijke geschiedenis en levendige cultuur van de stad.

Bij binnenkomst in The Mont worden de gasten begroet door moderne kamers, versierd met designinterieurs, die een stijlvol en comfortabel verblijf garanderen. De toewijding van het hotel om een ​​eersteklas ervaring te bieden, blijkt uit het scala aan voorzieningen, waaronder gratis breedband-WiFi, een goed uitgerust fitnesscentrum en een verscheidenheid aan eetgelegenheden.
Zowel schrijvers als kunstenaars worden aangetrokken door de Irish Sports bar van het hotel, die een levendige sfeer aan de algehele sfeer toevoegt.

Vooral koppels hebben hun vreugde geuit


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Parkeren

Parkeren

Parkeren

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Sport en activiteiten

Fitnesscentrum

Fitnesscentrum

Kamervoorzieningen

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Kamers

The Mont - Klassieke Tweepersoonskamer

Klassieke Tweepersoonskamer

25 M²
Gratis Wifi Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

The Mont - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

16 M²
Gratis Wifi Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

The Mont - Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

19 M²
Gratis Wifi Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

The Mont - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

18 M²
Gratis Wifi Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

The Mont - Deluxe Kamer Met Kingsize Bed

Deluxe Kamer Met Kingsize Bed

23 M²
Gratis Wifi Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning
The Mont - Deluxe Juniorsuite

Deluxe Juniorsuite

33 M²
Gratis Wifi Landmark Uitzicht Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

The Mont - Juniorsuite

Juniorsuite

32 M²
Gratis Wifi Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 1.1 km van het centrum van Dublin verwijderd!


Location Address Merrion Square, Dublin, Ierland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van The Mont

8.9 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.9
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over The Mont

Hoe ver ligt The Mont van het centrum van Dublin?

The Mont ligt op 1.1 km van het centrum van Dublin.

Biedt The Mont gratis Wi-Fi aan?

Ja, The Mont biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.



Accommodaties in Dublin, Ierland

Hotels
Hotels 13 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 3 plaatsen Lees de gids... →
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 2 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 1 plaatsen
Gastverblijven
Gastverblijven 1 plaatsen

Wat te doen in Dublin, Ierland

Rondleidingen
Rondleidingen 40 Tours Lees de gids... →
Dagtochten
Dagtochten 13 Tours Lees de gids... →
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 9 Tours Lees de gids... →
Privérondleidingen
Privérondleidingen 7 Tours Lees de gids... →
Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 5 Tours Lees de gids... →
Transporten
Transporten 3 Tours Lees de gids... →
Workshops of klassen
Workshops of klassen 3 Tours Lees de gids... →
Meerdaagse reizen
Meerdaagse reizen 2 Tours Lees de gids... →
Andere ervaringen
Andere ervaringen 2 Tours
Stadskaarten
Stadskaarten 1 Tours
Hop on, hop off-tours
Hop on, hop off-tours 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).