Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

The FarmHouse Inn Guest House

Hotel Address 1061 Parkwood Drive, Nappanee, Indianapolis, Verenigde Staten



Beschikbaarheid controleren

Over The FarmHouse Inn Guest House

Het FarmHouse Inn Guest House ligt in Nappanee en is gevestigd in een historisch gebouw dat een kenmerkende, ouderwetse charme uitstraalt.

Outdoorliefhebbers kunnen ontspannen in een prachtige tuin of een wedstrijdje spelen op de tennisbaan, ideaal voor zowel ontspanning als recreatie.

Voorzieningen zijn onder andere airconditioning, streamingdiensten, een patio en gratis privéparkeergelegenheid. Er worden ook gezinsvriendelijke accommodaties en verhuur van badmintonuitrusting aangeboden.

Dit pension ligt op 49 km van het Notre Dame Stadion en op 28 km van het Midwest Museum of American Art. Het biedt gemakkelijke toegang tot nabijgelegen bezienswaardigheden.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Familiekamers

Familiekamers

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 18:00

CheckoutKassa: 08:00 - 11:00

Kamers

The FarmHouse Inn Guest House - Standaard Queen Kamer

Standaard Queen Kamer

127 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

The FarmHouse Inn Guest House - Tweepersoonskamer Met Eigen Badkamer

Tweepersoonskamer Met Eigen Badkamer

127 M²
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 1061 Parkwood Drive, Nappanee, Indianapolis, Verenigde Staten MapZie op de kaart




Veelgestelde vragen over The FarmHouse Inn Guest House

Kan ik gratis parkeren bij The FarmHouse Inn Guest House?

Ja, The FarmHouse Inn Guest House biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Hoe laat kan ik inchecken bij The FarmHouse Inn Guest House?

Gasten kunnen bij The FarmHouse Inn Guest House inchecken vanaf 15:00 - 18:00.



Accommodaties in Indianapolis, Verenigde Staten

Hotels
Hotels 16 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 4 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 2 plaatsen
B&Bs
B&Bs 2 plaatsen Lees de gids... →
Motels
Motels 1 plaatsen
Vakantieoorden
Vakantieoorden 1 plaatsen
Villas
Villas 1 plaatsen

Wat te doen in Indianapolis, Verenigde Staten

Rondleidingen
Rondleidingen 2 Tours Lees de gids... →
Stadskaarten
Stadskaarten 1 Tours
Workshops of klassen
Workshops of klassen 1 Tours
Andere ervaringen
Andere ervaringen 1 Tours
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).