Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

THE ESCAPE LODGE

Hotel Address 397a/10d Makeni East EYE CLINIC ROAD, Lusaka, Zambia



Beschikbaarheid controleren


THE ESCAPE LODGE in Lusaka biedt comfortabele verblijven met familiekamers uitgerust met een eigen badkamer, minikoelkast en gratis WiFi. Elke kamer beschikt ook over een bureau, een televisie en gratis toiletartikelen.

Gasten hebben toegang tot een seizoensgebonden buitenzwembad, een rustige tuin en een familierestaurant dat Afrikaanse, Britse, Indiase, Italiaanse en internationale gerechten serveert. Er is ook een bar, een bar bij het zwembad en een loungeruimte buiten.

De lodge biedt een betaalde pendeldienst van/naar de luchthaven, een 24-uursreceptie, dagelijkse schoonmaak, roomservice en bagageopslag. Er is gratis privéparkeergelegenheid bij de accommodatie.

Het ligt op 7 km van het Lusaka Nationaal Museum, op 9 km van de Lusaka South Country Club en op 25 km van de internationale luchthaven Kenneth Kaunda. Populaire nabijgelegen plekken zijn onder meer de botanische tuin Munda Wanga en de Chilanga Golf Club.


Boek een kamer


Over THE ESCAPE LODGE

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

Pendeldienst

Pendeldienst

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Room Service

Room Service

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 13:00 - 22:00

CheckoutKassa: 10:30 - 11:30

Locatie

Location Address 397a/10d Makeni East EYE CLINIC ROAD, Lusaka, Zambia MapZie op de kaart


Offers


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over THE ESCAPE LODGE

Wat zijn de inchecktijden bij THE ESCAPE LODGE?

De inchecktijd bij THE ESCAPE LODGE is 13:00 - 22:00.

Kunnen gasten gebruikmaken van het zwembad bij THE ESCAPE LODGE?

Ja, bezoekers die verblijven bij THE ESCAPE LODGE kunnen de Outdoor Swimming Pool gebruiken.

Ligt THE ESCAPE LODGE dicht bij het stadscentrum van Lusaka?

THE ESCAPE LODGE bevindt zich op 5.5 km van het stadscentrum van Lusaka.

Biedt THE ESCAPE LODGE gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij THE ESCAPE LODGE.

Beschikt THE ESCAPE LODGE over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij THE ESCAPE LODGE.

Biedt THE ESCAPE LODGE luchthaventransfers aan?

Ja, gasten van THE ESCAPE LODGE kunnen gebruikmaken van de luchthaventransfer.



Accommodaties in Lusaka, Zambia

Hotels in Lusaka

Appartementen in Lusaka

B&Bs in Lusaka

Gemeubileerde appartementen in Lusaka



Hotels (13)
Appartementen (13)
B&Bs (3)
Gemeubileerde appartementen (2)
Hostels (1)
Vakantiehuizen (1)
Villas (1)
Lodges (1)

Wat te doen in Lusaka, Zambia

Rondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).