Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Thao Trang Hotel

Hotel Address 11, Đồng Hới, Vietnam



Beschikbaarheid controleren


Thao Trang Hotel in Dong Hoi staat als een uitzonderlijke accommodatieoptie en biedt gezinnen een comfortabel heiligdom gelegen te midden van schilderachtige schoonheid. Dit charmante etablissement heeft ruime familiekamers uitgerust met ultramoderne voorzieningen zoals airconditioning, privébadkamers en uitzicht op het panoramische stad. Elke kamer beschikt over een functionele werkbureau, televisie en geavanceerde geluidsisopersystemen die zijn ontworpen om een ​​rustige omgeving te creëren die bevorderlijk is voor ontspanning en productiviteit.

De uitzonderlijke voorzieningen van het hotel strekken zich verder dan louter comfort;Gasten kunnen ontspannen op het uitgestrekte Sun -terras, waar ze kunnen koesteren in de warmte van het tropische klimaat terwijl ze genieten van verfrissingen van de uitnodigende bar. De aanwezigheid van gratis high-speed Wi-Fi zorgt voor naadloze connectiviteit tijdens verblijf, waardoor het ideaal is voor zowel zakenreizigers als vrijetijdsliefhebbers.

De locatie van Thao Trang Hotel is bijzonder voordelig, gelegen op slechts 6 kilometer van de luchthaven van Dong Hoi, waardoor het handig vervoer naar verschillende delen van de stad wordt vergemakkelijkt. Gunstig gelegen in de buurt van essentiële diensten, biedt het hotel snelle toegang tot populaire toeristische plekken zoals het Dong Hoi Museum en de indrukwekkende kathedraal van Dong Hoi, waardoor bezoekers moeiteloos de rijke geschiedenis en culturele erfgoed van de regio kunnen verkennen.

Voor diegenen die extra hulp nodig hebben, is Thao Trang Hotel geschikt voor verschillende behoeften door gasten met een handicap te herbergen via speciale faciliteiten. Het hotel biedt ook een scala aan andere voorzieningen, waaronder een gezellige lounge, een volledig uitgeruste gedeelde keuken en een buitenzitje, waardoor de algehele ervaring van het verblijf hier verder wordt verbeterd.


Boek een kamer


Over Thao Trang Hotel

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Bar

Bar

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Familiekamers

Familiekamers

Room Service

Room Service

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Kamers

Thao Trang Hotel - Standaard Tweepersoonskamer

Standaard Tweepersoonskamer

15 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Thao Trang Hotel - Standaard Drievoudige Kamer

Standaard Drievoudige Kamer

20 M²
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Thao Trang Hotel - Bunkbed In Mannelijke Slaapzaal

Bunkbed In Mannelijke Slaapzaal

20 M²
1 Stapelbed

1 Stapelbed

Thao Trang Hotel - Bunkbed In Vrouwelijke Slaapzaal

Bunkbed In Vrouwelijke Slaapzaal

20 M²
1 Stapelbed

1 Stapelbed

Thao Trang Hotel - Familiekamer

Familiekamer

36 M²
2 Grote Dubbele Bedden

2 Grote Dubbele Bedden

Thao Trang Hotel - Familiekamer Met Balkon

Familiekamer Met Balkon

48 M²
2 Grote Dubbele Bedden

2 Grote Dubbele Bedden


Locatie

Slechts 2.1 km van het centrum van Đồng Hới verwijderd!

Location Address 11, Đồng Hới, Vietnam MapZie op de kaart


Offers


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Thao Trang Hotel

Waar ligt Thao Trang Hotel ten opzichte van het centrum van Đồng Hới?

Thao Trang Hotel biedt accommodatie op slechts 2.1 km van het hart van Đồng Hới.

Mogen gasten gratis parkeren bij Thao Trang Hotel?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Biedt Thao Trang Hotel luchthaventransfers aan?

Ja, luchthaven pick-up en shuttle-services zijn beschikbaar bij Thao Trang Hotel.

Is Wi-Fi gratis in Thao Trang Hotel?

Ja, Wi-Fi is gratis.



Accommodaties in Đồng Hới, Vietnam

Hotels in Đồng Hới



Hotels (9)
B&Bs (1)

Wat te doen in Đồng Hới, Vietnam

Dagtochten (1)
Rondleidingen (1)
Meerdaagse reizen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).