Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Sun Villas A23

Hotel Address 2 Tuomipakkaintie, Kalajoki, Finland



Beschikbaarheid controleren


Sun Villas A23, gelegen in Kalajoki, biedt gezellige accommodaties op slechts een steenworp afstand van Kalajoen Hiekkasärkät Beach. Geniet van een rustige retraite waar elk detail is overwogen om uw verblijf te verbeteren.

Met zijn eigen balkon, gratis WiFi en gemakkelijke toegang tot een ruim terras biedt Sun Villas A23 een ideale setting voor ontspanning en ontspanning. De appartementen beschikken over twee goed uitgeruste slaapkamers, een comfortabele woonkamer en een volledig uitgeruste keuken uitgerust met essentiële apparatuur, zoals een vaatwasser en een koffiezetapparaat. De toevoeging van een flatscreen-tv zorgt voor entertainment binnen handbereik.

Privacy is een prioriteit op Sun Villas A23, dankzij de eigen ingang, het creëren van een serene omgeving perfect om te ontspannen na een lange dag. Of u nu verkennen nabijgelegen attracties zoals Kalajoen Kotiseutumuseo, Havula, of Fiian Mökki, of gewoon ontspannen aan het strand, deze locatie belooft gemak en comfort.

Voor degenen die reizen door, de dichtstbijzijnde luchthaven is Kokkola-Pietarsaari Airport, gelegen op ongeveer 45 km van het resort. Geniet van uw vakantie met gemoedsrust wetende dat je bent omgeven door de schoonheid van de natuur en de beste voorzieningen hier.


Boek een kamer


Over Sun Villas A23

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren


Regels

CheckinCheckin: 4:00 PM - 11:30 PM

CheckoutKassa: 6:00 AM - 12:00 PM
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

Sun Villas A23 - Appartement Met 2 Slaapkamers

Appartement Met 2 Slaapkamers

60 M²
2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden

1 Slaapbank

1 Slaapbank


Locatie

Location Address 2 Tuomipakkaintie, Kalajoki, Finland MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Sun Villas A23

Hoe ver ligt Sun Villas A23 van het centrum van Kalajoki?

Sun Villas A23 ligt op 7.6 km van het centrum van Kalajoki.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Sun Villas A23?

Ja, gasten van Sun Villas A23 kunnen gratis parkeren.

Vanaf hoe laat is inchecken bij Sun Villas A23?

Het inchecken bij Sun Villas A23 begint om 4:00 PM - 11:30 PM.

Biedt Sun Villas A23 gratis Wi-Fi aan?

Ja, Sun Villas A23 biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.



Accommodaties in Kalajoki, Finland

Appartementen in Kalajoki

Vakantiehuizen in Kalajoki



Appartementen (27)
Vakantiehuizen (2)
Vakantiewoningen (1)

Wat te doen in Kalajoki, Finland

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).