Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Rustic House BINA 5

Hotel Address Gudauri Palace, апартаменты 5, второй этаж, Новый Гудаури, Gudauri, Georgië



Beschikbaarheid controleren

Over Rustic House BINA 5

Rustiek huis BINA 5, genesteld in het pittoreske stadje Gudauri, biedt een charmante ski-tot-deur-ervaring, zodat uw aankomst net zo soepel verloopt als uw vertrek. Deze uitnodigende accommodatie, gunstig gelegen op slechts 10 km van de pistes, biedt een volledige dag zekerheid, zodat u zorgeloos kunt ontspannen en genieten van uw verblijf.

Bij binnenkomst worden de gasten begroet door een warme 24-uursreceptie, die een gevoel van constante zorg en hulp biedt. De accommodatie beschikt over een ruim appartement met 2 slaapkamers, compleet met een moderne keuken met een vaatwasser en oven, een flatscreen-tv en een gezellige zithoek. De badkamer is voorzien van een verfrissende douche en het balkon biedt een prachtig uitzicht op de bergen, aangevuld met comfortabel tuinmeubilair.

Rustic House BINA 5 streeft ernaar een comfortabele en allergievrije omgeving te bieden


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Zwembad

Zwembad

Zwembad

Uitzicht

Bekijk

Bekijk

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Sport en activiteiten

Skiën

Skiën

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Balkon

Balkon

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin:
15:00 - 23:00

CheckoutKassa:
09:00 - 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 1.4 km van het centrum van Gudauri verwijderd!


Location Address Gudauri Palace, апартаменты 5, второй этаж, Новый Гудаури, Gudauri, Georgië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Rustic House BINA 5

8.9 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.9
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Rustic House BINA 5

Biedt Rustic House BINA 5 gratis Wi-Fi aan?

Ja, Rustic House BINA 5 biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Zijn huisdieren toegestaan bij Rustic House BINA 5?

Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Rustic House BINA 5.

Hoe ver ligt Rustic House BINA 5 van het centrum van Gudauri?

Rustic House BINA 5 ligt op 1.4 km van het centrum van Gudauri.

Vanaf hoe laat is inchecken bij Rustic House BINA 5?

Het inchecken bij Rustic House BINA 5 begint om 15:00 - 23:00.

Heeft Rustic House BINA 5 een keuken?

Ja, Rustic House BINA 5 biedt keukenfaciliteiten.



Accommodaties in Gudauri, Georgië

Appartementen
Appartementen 24 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 6 plaatsen Lees de gids... →
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 1 plaatsen

Wat te doen in Gudauri, Georgië

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).