Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner

Hotel Address Appartement N°4 2 Rue Des Marguerites, Néris-les-Bains, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner

Verblijf comfortabel in Résidence Harmonie Appartement N 4 - een gemeubileerd appartement met één slaapkamer in Néris-les-Bains met uitzicht op de tuin. De accommodatie is voorzien van een volledige keuken, een wasmachine en gratis WiFi.

Geniet van moderne accenten zoals een koffiezetapparaat, koelkast, magnetron en tv. De badkamer is voorzien van een douche en de slaapkamer is ontworpen voor een rustig verblijf.

Gelegen op slechts 6 minuten lopen van Casino de Néris-les-Bains en op 82 km van de luchthaven Clermont-Ferrand Auvergne. Nabijgelegen hoogtepunten zijn de golfbaan Sainte-Agathe (3 km) en het Athanor Centre de Congrès (10 km).

Gasten zijn dol op de tuin, de gezellige omgeving en de attente service.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Tuin

Tuin

Keuken

Keuken

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Wasmachine

Wasmachine

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 21:00

CheckoutKassa: 08:00 - 11:00

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 168 m van het centrum van Néris-les-Bains verwijderd!


Location Address Appartement N°4 2 Rue Des Marguerites, Néris-les-Bains, Frankrijk MapZie op de kaart




Veelgestelde vragen over Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner

Wanneer begint het inchecken bij Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner?

Je kunt inchecken bij Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner vanaf 16:00 - 21:00.

Waar ligt Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner ten opzichte van het centrum van Néris-les-Bains?

Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner biedt accommodatie op slechts 0.2 km van het hart van Néris-les-Bains.

Is Wi-Fi gratis in Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Is er een gedeelde of privékeuken bij Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner?

Ja, keukenfaciliteiten zijn beschikbaar bij Résidence Harmonie Appartement N 4 meublé Avec Petit Déjeuner.



Accommodaties in Néris-les-Bains, Frankrijk

Appartementen
Appartementen 12 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 1 plaatsen

Wat te doen in Néris-les-Bains, Frankrijk

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).