Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Residence Boujaafar

Hotel Address Avenue Hedi Chaker, Sousse, Tunesië



Beschikbaarheid controleren


Boujaafar Residence Hotel biedt een eersteklas ligging aan het strand in Sousse, Tunesië, op slechts een steenworp afstand van het kristalheldere water. Deze luxe accommodatie beschikt over een levendig restaurant waar internationale delicatessen worden geserveerd en een levendige bar waar klanten zich kunnen onderdompelen in livemuziek, waardoor een perfecte sfeer ontstaat voor ontspanning en plezier. Elke kamer in dit hotel is ontworpen om een ​​ongeëvenaard uitzicht op de zee te bieden. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer en een volledig uitgeruste kitchenette met een elektrisch fornuis, een koelkast en airconditioning.

De eetervaring in het Boujaafar Residence Hotel omvat een scala aan culinaire hoogstandjes, waaronder het internationale restaurant met voortreffelijke maaltijden, de populaire pizzeria met heerlijke pizza's en de snackbar met lichte snacks en drankjes. Of je nu zin ​​hebt in zeevruchten, pasta of gewoon op zoek bent naar een informeel hapje, er is voor ieder wat wils.

Voor degenen die geïnteresseerd zijn in het verkennen van de lokale cultuur en geschiedenis, is Sousse rijk aan bezienswaardigheden. Op slechts 20 minuten rijden met de auto wacht de luchthaven van Monastir op bezoekers die graag hun vlucht willen halen. Bovendien bieden nabijgelegen attracties zoals de Grote Moskee, het Mozaïekmuseum, het traditionele Tunesische huis en de catacomben volop mogelijkheden voor culturele verkenning en historische ontdekkingen.

Tot de voorzieningen van het Boujaafar Residence Hotel behoren gratis WiFi, familiekamers, roomservice en een privéstrand. Gasten waarderen ook de kwaliteit van het ontbijt dat bij aankomst wordt geserveerd, zodat ze hun dag energiek en verfrist kunnen beginnen.

Samenvattend onderscheidt Boujaafar Residence Hotel zich als een topkeuze voor reizigers die op zoek zijn naar zowel comfort als luxe nabij de prachtige stranden van Sousse. De strategische ligging maakt het ideaal voor stellen die waarde hechten aan de nabijheid van activiteiten en bezienswaardigheden terwijl ze genieten van een comfortabele en uitnodigende omgeving.


Boek een kamer


Over Residence Boujaafar

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

Bar

Bar

Privéstrand

Privéstrand

Familiekamers

Familiekamers

Room Service

Room Service


Regels

CheckinCheckin: 12:00 - 00:00

CheckoutKassa: 10:00 - 12:00

Kamers

Residence Boujaafar - Eenpersoonskamer

Eenpersoonskamer

12 M²
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Residence Boujaafar - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

12 M²
Comfortabele Bedden, 7 – Gebaseerd Op 150 Beoordelingen

Comfortabele Bedden, 7 – Gebaseerd Op 150 Beoordelingen

Residence Boujaafar - Driepersoonskamer

Driepersoonskamer

13 M²
1 Eenpersoonsbed En 1 Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed En 1 Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

En

En

1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

Residence Boujaafar - Vierpersoonskamer

Vierpersoonskamer

15 M²
2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden


Locatie

Slechts 796 m van het centrum van Sousse verwijderd!

Location Address Avenue Hedi Chaker, Sousse, Tunesië MapZie op de kaart


Offers


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Residence Boujaafar

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Residence Boujaafar?

Check-in is beschikbaar bij Residence Boujaafar vanaf 12:00 - 00:00.

Hoe lang duurt het om vanuit Residence Boujaafar het centrum van Sousse te bereiken?

Gasten van Residence Boujaafar verblijven op 0.8 km van het centrum van Sousse.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Residence Boujaafar?

Ja, Residence Boujaafar heeft overal gratis Wi-Fi.



Accommodaties in Sousse, Tunesië

Hotels in Sousse

Appartementen in Sousse



Hotels (6)
Appartementen (5)

Wat te doen in Sousse, Tunesië

Privérondleidingen in Sousse

Rondleidingen in Sousse



Privérondleidingen (8)
Rondleidingen (3)
Meerdaagse reizen (1)
Dagtochten (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).