Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

شقق أمواج للشقق المخدومة

Hotel Address Prince Majed St, Al Khobar Al Janubiyah, Saoedi-Arabië



Beschikbaarheid controleren

Over شقق أمواج للشقق المخدومة

Aparthotel Living in Al Khobar: شقق أمواج للشقق المخدومة biedt volledig ingerichte accommodaties met airconditioning, gratis WiFi en een eigen badkamer. Elk appartement beschikt over een kitchenette, een zithoek en een prachtig uitzicht op de stad vanuit het raam.

Doordachte voorzieningen ter plaatse: De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, een lift, gezinsvriendelijke kamers en een bezorgservice voor boodschappen. U kunt ook genieten van gratis privéparkeergelegenheid en van extra gemakken zoals een wasmachine en een eettafel.

Geweldige locatie om te verkennen: Gelegen op slechts 2,7 km van Al Khobar Corniche en 52 km van King Fahd International Airport, het is ook dicht bij toplocaties zoals Al Rashid Mall (4,1 km) en Sunset Marina (19 km).
Vooral koppels waarderen de locatie: deze krijgt een score van 8,8 voor een verblijf van twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Bekijk

Bekijk

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Appartementen

Appartementen

Familiekamers

Familiekamers

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 19:00

CheckoutKassa: 12:00 - 14:00

Kamers

شقق أمواج للشقق المخدومة - Appartement Met 1 Slaapkamer

Appartement Met 1 Slaapkamer

50 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

شقق أمواج للشقق المخدومة - Appartement Met 2 Slaapkamers

Appartement Met 2 Slaapkamers

90 M²
شقق أمواج للشقق المخدومة - Suite Met 1 Slaapkamer

Suite Met 1 Slaapkamer

60 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

شقق أمواج للشقق المخدومة - Suite Met 2 Slaapkamers

Suite Met 2 Slaapkamers

100 M²

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 3.6 km van het centrum van Al Khobar verwijderd!


Location Address Prince Majed St, Al Khobar Al Janubiyah, Saoedi-Arabië MapZie op de kaart




Veelgestelde vragen over شقق أمواج للشقق المخدومة

Hebben de kamers van شقق أمواج للشقق المخدومة airconditioning?

Ja, de kamers van شقق أمواج للشقق المخدومة hebben airconditioning.

Biedt شقق أمواج للشقق المخدومة gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij شقق أمواج للشقق المخدومة.

Ligt شقق أمواج للشقق المخدومة dicht bij het stadscentrum van Al Khobar?

شقق أمواج للشقق المخدومة bevindt zich op 3.6 km van het stadscentrum van Al Khobar.

Wat zijn de inchecktijden bij شقق أمواج للشقق المخدومة?

De inchecktijd bij شقق أمواج للشقق المخدومة is 16:00 - 19:00.

Beschikt شقق أمواج للشقق المخدومة over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij شقق أمواج للشقق المخدومة.

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij شقق أمواج للشقق المخدومة?

Ja, gasten van شقق أمواج للشقق المخدومة kunnen een keuken gebruiken.



Accommodaties in Al Khobar, Saoedi-Arabië

Hotels
Hotels 15 plaatsen Lees de gids... →
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 10 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 8 plaatsen Lees de gids... →
Vakantieoorden
Vakantieoorden 1 plaatsen
Villas
Villas 1 plaatsen

Wat te doen in Al Khobar, Saoedi-Arabië

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).