Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Blonzu Safari

Hotel Address 16 Avenida Estrella Del Mar, Benalmádena, Spanje



Beschikbaarheid controleren

Over Blonzu Safari

Blonzu Safari in Benalmádena biedt een comfortabel appartement met 1 slaapkamer en een aparte woonkamer. U kunt genieten van een terras, een tuin, een seizoensgebonden buitenzwembad en gratis WiFi in alle ruimtes.

In het appartement vindt u airconditioning, een kitchenette, een wasmachine en een privézwembad. Andere voorzieningen zijn een thee- en koffiezetapparaat, een bidet en een prachtig uitzicht op de tuin.

Het strand Playa de la Viborilla ligt op slechts 5 minuten lopen. Opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt zijn onder meer Plaza de España (5 km) en de jachthaven van Benalmádena (6 km). De luchthaven van Malaga ligt op 21 km van de accommodatie.

Bezoekers waarderen de gemakkelijke toegang tot het strand, de nabijgelegen winkels en de gunstige ligging van deze accommodatie.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Zwembad

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Parkeren

Prive parkeerplaats

Prive parkeerplaats

Voorzieningen

Tuin

Tuin

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Terras

Terras

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin:
15:00 - 21:00

CheckoutKassa:
08:00 - 12:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Blonzu Safari - Appartement Met 1 Slaapkamer

Appartement Met 1 Slaapkamer

60 M²
Gratis Wifi De hele plaats is van jou Privézwembad Uitzicht op de tuin Keuken Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Privé Badkamer Airconditioning Terras

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 2 km van het centrum van Benalmádena verwijderd!


Location Address 16 Avenida Estrella Del Mar, Benalmádena, Spanje MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Blonzu Safari

8.7 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.7
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Blonzu Safari

Wat is de afstand tussen Blonzu Safari en het centrum van Benalmádena?

De afstand tussen Blonzu Safari en het centrum van Benalmádena bedraagt 2 km.

Is er gratis Wi-Fi bij Blonzu Safari?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Blonzu Safari.

Hoe laat kan ik inchecken bij Blonzu Safari?

Gasten kunnen bij Blonzu Safari inchecken vanaf 15:00 - 21:00.

Is er een zwembad beschikbaar bij Blonzu Safari?

Ja, Blonzu Safari biedt gasten toegang tot de Outdoor Swimming Pool.



Accommodaties in Benalmádena, Spanje

Appartementen
Appartementen 30 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 8 plaatsen Lees de gids... →
Villas
Villas 3 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 2 plaatsen
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 1 plaatsen
Gastverblijven
Gastverblijven 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Benalmádena, Spanje

Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 2 Tours Lees de gids... →
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 1 Tours
Rondleidingen
Rondleidingen 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).