Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Kreator-Sport

Hotel Address Zarzecze 124A, Bronowice, Krakau, Polen



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel Kreator-Sport

Hotel Kreator-Sport ligt in een rustige wijk van Krakau. U kunt overal in de accommodatie gratis gebruikmaken van WiFi en er is gratis privéparkeergelegenheid bij de accommodatie.

Elke klassieke kamer en appartement is voorzien van een televisie, een bureau en gratis handdoeken en beddengoed. De eigen badkamers zijn uitgerust met een douche.

Het hotel biedt tegen een toeslag toegang tot een fitnesscentrum en een sauna, evenals massagediensten tegen een toeslag. Direct naast de accommodatie vindt u een openbaar zwembad.

Het hotel ligt op 4,6 km van het Wawel-kasteel, op 5,4 km van de joodse wijk Kazimierz en op 5 km van het winkelcentrum Galeria Krakowska. De luchthaven van Krakau ligt op 8 km afstand.

Vooral koppels waarderen de locatie en geven deze een beoordeling van 8,3 voor reizen met twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Toegankelijkheid

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Room Service

Room Service

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin:
15:00 - 23:30

CheckoutKassa:
00:30 - 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Hotel Kreator-Sport - Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

25 M²
Gratis Wifi Landmark Uitzicht Flatscreen-tv Privé Badkamer
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

Hotel Kreator-Sport - Driepersoonskamer

Driepersoonskamer

15 M²
Gratis Wifi Landmark Uitzicht Flatscreen-tv Privé Badkamer
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

or
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

or
1 Slaapbank

1 Slaapbank

Hotel Kreator-Sport - Suite

Suite

Gratis Wifi Landmark Uitzicht Flatscreen-tv Privé Badkamer
Hotel Kreator-Sport - Klassieke Eenpersoonskamer Met Extra Bed

Klassieke Eenpersoonskamer Met Extra Bed

12 M²
Gratis Wifi Landmark Uitzicht Flatscreen-tv Privé Badkamer
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Zarzecze 124A, Bronowice, Krakau, Polen MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel Kreator-Sport

8.1 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.1
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Hotel Kreator-Sport

Is parkeren bij Hotel Kreator-Sport gratis?

Ja, parkeren bij Hotel Kreator-Sport is gratis voor gasten.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Hotel Kreator-Sport?

Check-in is beschikbaar bij Hotel Kreator-Sport vanaf 15:00 - 23:30.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Hotel Kreator-Sport?

Ja, Hotel Kreator-Sport heeft overal gratis Wi-Fi.

Hoe lang duurt het om vanuit Hotel Kreator-Sport het centrum van Krakau te bereiken?

Gasten van Hotel Kreator-Sport verblijven op 8.9 km van het centrum van Krakau.



Accommodaties in Krakau, Polen

Appartementen
Appartementen 86 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 9 plaatsen Lees de gids... →
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 9 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 2 plaatsen
Villas
Villas 2 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 1 plaatsen
Gastverblijven
Gastverblijven 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Krakau, Polen

Dagtochten
Dagtochten 45 Tours Lees de gids... →
Rondleidingen
Rondleidingen 38 Tours Lees de gids... →
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 6 Tours Lees de gids... →
Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 5 Tours Lees de gids... →
Privérondleidingen
Privérondleidingen 5 Tours Lees de gids... →
Avonturen
Avonturen 3 Tours Lees de gids... →
Transporten
Transporten 3 Tours Lees de gids... →
Workshops of klassen
Workshops of klassen 1 Tours
Andere ervaringen
Andere ervaringen 1 Tours
Stadskaarten
Stadskaarten 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).