Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit

Hotel Address 1 Passage Du Vert Pré, Annecy, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren


Ontdek het comfortabele leven in Le White Cosy, een appartement met één slaapkamer in Annecy, compleet met een woonkamer, een balkon met uitzicht op de bergen, een kitchenette en een wasmachine, allemaal op slechts 5 minuten rijden van het meer. Er is gratis privéparkeergelegenheid inbegrepen.

Blijf verbonden met gratis WiFi en maak gebruik van het bureau, de eethoek, de tv met streamingdiensten en een eigen ingang. De kitchenette is voor uw gemak uitgerust met een magnetron, oven en koffiezetapparaat.

De accommodatie ligt op 32 km van Rochexpo, op 38 km van het meer van Bourget en het Stade de Genève, en op 41 km van Jet d'Eau. De accommodatie ligt ook dicht bij de kathedraal St. Pierre en de Verenigde Naties in Genève.

Deze locatie is perfect voor skiën, wandeltochten en wandelen. Extra activiteiten zijn onder andere schaatsen, varen en duiken in de omgeving.


Boek een kamer


Over Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Alleen volwassenen

Alleen volwassenen

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Balkon

Balkon

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 17:00 - 19:00

CheckoutKassa: 08:00 - 10:00

Kamers

Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit - Appartement Met 1 Slaapkamer

Appartement Met 1 Slaapkamer

39 M²

Locatie

Slechts 1.7 km van het centrum van Annecy verwijderd!

Location Address 1 Passage Du Vert Pré, Annecy, Frankrijk MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit?

Ja, Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit heeft overal gratis Wi-Fi.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit?

Check-in is beschikbaar bij Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit vanaf 17:00 - 19:00.

Hoe lang duurt het om vanuit Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit het centrum van Annecy te bereiken?

Gasten van Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit verblijven op 1.7 km van het centrum van Annecy.

Biedt Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit keukenfaciliteiten aan?

Ja, Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit biedt toegang tot een keuken.

Is parkeren bij Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit gratis?

Ja, parkeren bij Le White Cosy à 5 minutes du Lac avec parking privatif gratuit is gratis voor gasten.



Accommodaties in Annecy, Frankrijk

Appartementen in Annecy

Hotels in Annecy



Appartementen (58)
Hotels (4)
Vakantiewoningen (2)
Gastgezinnen (1)

Wat te doen in Annecy, Frankrijk

Andere ervaringen (1)
Rondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).