Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare

Hotel Address 6 Place De La Gare, Rennes City Centre, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren


Hotel Kyriad Rennes Centre Gare ligt midden in het hart van Rennes, direct tegenover het SNCF-treinstation en biedt gemakkelijke toegang voor reizigers. Er is een lift beschikbaar zodat u zich gemakkelijk tussen de verdiepingen kunt verplaatsen, en het hotel beschikt over geluiddichte kamers met airconditioning en gratis WiFi.

Elke kamer is zorgvuldig uitgerust en voorzien van een flatscreen-tv met Canal+ en BeIn Sports, een minibar en een welkomstpakket met gratis warme dranken. Er zijn ook kluisjes in de kamer aanwezig, en extraatjes zijn onder meer elektrische zonwering en kussens met traagschuimkussens. De accommodaties zijn ingericht met een op de bioscoop geïnspireerd thema.

Er wordt elke ochtend een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd in de eetkamer, met lokale producten en bevroren yoghurt.

Het hotel ligt op loopafstand van diverse bezienswaardigheden, waaronder de oude binnenstad, het parlementsgebouw van Rennes en Parc Thabor. De halte van de pendelbus Mont-Saint-Michel ligt op slechts een paar meter afstand.

Vooral koppels genieten van de locatie, die een beoordeling van 9,3 krijgt voor reizen met twee personen.


Boek een kamer


Over Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

Ontbijt

Ontbijt

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Room Service

Room Service

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 14:00

CheckoutKassa: -
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan
CheckinGasten moeten een identiteitsbewijs met foto tonen

Locatie

Slechts 920 m van het centrum van Rennes verwijderd!

Location Address 6 Place De La Gare, Rennes City Centre, Frankrijk MapZie op de kaart


Offers

Wat mensen denken over Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare

Positive Review

Het is mijn 20+ verblijf en altijd blij. Vriendelijk en behulpzaam personeel en zeer gunstige locatie. Bedden zijn zeer comfortabel

Positive Review

Ze helpen ons snel en efficiënt met een probleem met AC

Positive Review

Uitstekend ontbijt, meer variatie dan in duurdere hotels en uiterst vriendelijk personeel. Zou graag terugkomen

Positive Review

Uitstekende locatie, zeer mooie en grotere kamers. Zeer aardige en behulpzame receptie.

Positive Review

Prachtig hotel. Funky kamers, schoon, ruim. Vriendelijk personeel. Handige locatie nabij treinstation met een paar bars en restaurants in de buurt, maar toch. . .

Positive Review

Goed gelegen nabij het treinstation. Bus naar Mont St. Michel op slechts 5 minuten afstand. Kamer was netjes en schoon en niet te klein.


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare

Is airconditioning beschikbaar bij Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare.

Accepteert Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare huisdieren?

Ja, Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare accepteert huisdieren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare?

Gasten kunnen bij Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare inchecken vanaf 14:00

Guests are required - show a pho.

Wat is de afstand tussen Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare en het centrum van Rennes?

De afstand tussen Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare en het centrum van Rennes bedraagt 0.9 km.

Is er gratis Wi-Fi bij Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Hôtel Kyriad Rennes Centre Gare.



Accommodaties in Rennes, Frankrijk

Appartementen in Rennes

Hotels in Rennes

B&Bs in Rennes



Appartementen (28)
Hotels (6)
B&Bs (3)
Gemeubileerde appartementen (1)
Gastgezinnen (1)

Wat te doen in Rennes, Frankrijk

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).