Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Igea

Hotel Address Viale Stazione 15, Brescia, Italië



Beschikbaarheid controleren


Hotel Igea

Hotel Igea ligt in het hart van Brescia en biedt een ideale locatie voor reizigers op zoek naar comfort en gemak. Gelegen op loopafstand van het centraal station van Brescia (164 meter afstand), kunt u gemakkelijk toegang krijgen tot het openbaar vervoer opties om de stad verder te verkennen. Voor degenen die liever alternatieve vormen van vervoer, het hotel is gunstig gelegen in de buurt van het metrostation (328 meter afstand).

Bij aankomst bevinden de gasten zich omringd door voorzieningen die zijn ontworpen om hun verblijf te verbeteren. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele pand, zodat er een naadloze verbinding is tijdens de verkenningen van de bruisende stad. Elke kamer van Hotel Igea beschikt over moderne gemakken, waaronder satelliettelevisie, een minibar en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen en een haardroger.

De eigen eetervaring is even indrukwekkend. Gasten kunnen genieten van een verscheidenheid aan culinaire lekkernijen in La Matta Restaurant, dat zowel traditionele regionale Italiaanse gerechten als hedendaags internationaal tarief serveert. Dit charmante hotel biedt beschermheren een heerlijke sfeer en een divers menu dat geschikt is voor verschillende smaken.

Voor degenen die willen ontspannen na een lange dag van sightseeing, Hotel Igea biedt een handige bar optie, zodat gasten te ontspannen en te socialiseren over drankjes. Ontbijt is een ander hoogtepunt, het aanbieden van gasten een goede start van hun dag met een stevige en gevarieerde menu.

De nabijheid van de levendige financiële wijk van Brescia maakt dit hotel bijzonder aantrekkelijk voor koppels die op zoek zijn naar een romantisch uitje. Bovendien, de centrale locatie zorgt voor gemakkelijke toegang tot culturele attracties zoals musea en historische sites, waardoor het een perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van de regio.

Of u nu alleen reist of met het gezin, Hotel Igea biedt een gastvrije sfeer waar gasten kunnen gerust van comfortabele accommodaties, betrouwbare diensten, en een onvergetelijk verblijf in een van de mooiste steden van Lombardije.


Boek een kamer


Over Hotel Igea

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Pendeldienst

Pendeldienst

Parkeren

Parkeren

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Familiekamers

Familiekamers

Room Service

Room Service


Kamers

Hotel Igea - Standaard éénpersoonskamer

Standaard éénpersoonskamer

15 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

Hotel Igea - Standaard Tweepersoonskamer

Standaard Tweepersoonskamer

22 M²
2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden

Hotel Igea - Superieure Tweepersoonskamer

Superieure Tweepersoonskamer

30 M²
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Igea - Standaard Driepersoonskamer

Standaard Driepersoonskamer

22 M²
3 Tweepersoonsbedden

3 Tweepersoonsbedden

1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Igea - Standaard Tweepersoonskamer

Standaard Tweepersoonskamer

22 M²
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Igea - Twee Verbindingskamers

Twee Verbindingskamers

45 M²
2 Queensize Bedden

2 Queensize Bedden

2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Igea - Junior Suite

Junior Suite

32 M²
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

2 Stapelbedden

2 Stapelbedden


Locatie

Location Address Viale Stazione 15, Brescia, Italië MapZie op de kaart


Offers


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Hotel Igea

Biedt Hotel Igea luchthaventransfers aan?

Ja, luchthavenvervoer is beschikbaar bij Hotel Igea.

Wat is de afstand tussen Hotel Igea en het centrum van Brescia?

De afstand tussen Hotel Igea en het centrum van Brescia bedraagt 32 km.

Is er gratis Wi-Fi bij Hotel Igea?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Hotel Igea.



Accommodaties in Brescia, Italië

Appartementen in Brescia

Hotels in Brescia

B&Bs in Brescia



Appartementen (17)
Hotels (14)
B&Bs (5)
Gastverblijven (2)
Herbergen (1)

Wat te doen in Brescia, Italië

Wateractiviteiten (1)
Privérondleidingen (1)
Rondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).