Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel IMPERIA

Hotel Address 10 Ulitsa "Ohrid", Varna, Bulgarije



Beschikbaarheid controleren


Hotel IMPERIA in Varna is gunstig gelegen op 8 km van de luchthaven van Varna en biedt comfortabele accommodatie in familiekamers met airconditioning, een eigen badkamer en gratis WiFi. Deze kamers zijn voorzien van een minibar, televisie en een bureau, waardoor gasten een rustige omgeving krijgen tijdens hun verblijf.

Tot de uitzonderlijke faciliteiten van het hotel behoren een weelderige tuin en een terras waar gasten kunnen ontspannen en genieten van diverse drankjes aan de bar van het hotel. Een verwarmd zwembad en een zitgedeelte buiten bieden ontspanningsmogelijkheden. Voor degenen die op zoek zijn naar gemak, hebben de gasten toegang tot gratis privéparkeergelegenheid op het terrein.

Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder andere het Museum voor Medische Geschiedenis, het Retro Museum, het Vladimir Varnechev Cultureel Centrum, het Maritiem Museum, de Boris Georgiev Kunstgalerie, het Historisch Museum van Varna, het Natuurhistorisch Museum, het Etnografisch Museum en het Oude Varna Museum. Dankzij de toplocatie van het hotel zijn deze bestemmingen gemakkelijk te bereiken via loopafstand of korte autoritten.

Hotel IMPERIA onderscheidt zich door zijn attente personeel en uitstekende service, waardoor het een handige keuze is voor reizigers die op zoek zijn naar een centrale locatie met snelle toegang tot de belangrijkste bezienswaardigheden. Het hotel beschikt ook over gratis Wi-Fi-dekking in alle ruimtes, waardoor een naadloze connectiviteit tijdens uw verblijf wordt gegarandeerd.


Boek een kamer


Over Hotel IMPERIA

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Room Service

Room Service

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Kamers

Hotel IMPERIA - Deluxe Tweepersoonskamer

Deluxe Tweepersoonskamer

12 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Deluxe Tweepersoonskamer

Deluxe Tweepersoonskamer

11 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Studio Met Bubbelbad

Studio Met Bubbelbad

20 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Deluxe Tweepersoonskamer Met Balkon

Deluxe Tweepersoonskamer Met Balkon

10 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Deluxe Tweepersoonskamer Met Balkon

Deluxe Tweepersoonskamer Met Balkon

9 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Deluxe Tweepersoonskamer

Deluxe Tweepersoonskamer

12 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Deluxe Tweepersoonskamer

Deluxe Tweepersoonskamer

12 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Studio Met Uitzicht Op De Tuin

Studio Met Uitzicht Op De Tuin

20 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Deluxe Kingstudio

Deluxe Kingstudio

20 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Tweepersoonskamer - Begane Grond

Tweepersoonskamer - Begane Grond

14 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel IMPERIA - Tweepersoonskamer - Begane Grond

Tweepersoonskamer - Begane Grond

10 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed


Locatie

Slechts 2.1 km van het centrum van Varna verwijderd!

Location Address 10 Ulitsa "Ohrid", Varna, Bulgarije MapZie op de kaart


Offers


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Hotel IMPERIA

Is er gratis Wi-Fi bij Hotel IMPERIA?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Hotel IMPERIA.

Kan ik gratis parkeren bij Hotel IMPERIA?

Ja, Hotel IMPERIA biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Wat is de afstand tussen Hotel IMPERIA en het centrum van Varna?

De afstand tussen Hotel IMPERIA en het centrum van Varna bedraagt 2.1 km.



Accommodaties in Varna, Bulgarije

Appartementen in Varna

Hotels in Varna



Appartementen (46)
Hotels (10)
Hostels (1)
Vakantiehuizen (1)

Wat te doen in Varna, Bulgarije

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).