Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Avenida

Hotel Address Av López Mateos 177, Barrio De San José, Campeche, Mexico



Beschikbaarheid controleren


Hotel Avenida, gelegen in Campeche, biedt gasten een gunstige locatie op slechts 15 minuten lopen van de bruisende Malecón-promenade en het historische fort Baluarte de San Juan. Deze charmante accommodatie ligt tussen het strand en het fort en biedt gemakkelijke toegang tot diverse bezienswaardigheden op korte afstand.

Op slechts 9,8 km afstand ligt het strand van Bonita, met kristalhelder water en een schilderachtige omgeving, perfect voor ontspanning en recreatieve activiteiten. De nabijgelegen Baluarte de Santa Rosa voegt nog een laag historische charme toe aan het gebied en biedt een panoramisch uitzicht op de kustlijn en de omliggende eilanden.

Voor degenen die op zoek zijn naar avontuur beschikt Hotel Avenida over verschillende recreatieve faciliteiten. Een buitenzwembad nodigt gasten uit om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen, terwijl gratis Wi-Fi zorgt voor connectiviteit gedurende het hele verblijf. Extra voorzieningen zijn onder andere hulp bij excursies/tickets, zodat geen enkel deel van uw reis onbeheerd achterblijft.

Het hotel beschikt over 30 kamers met airconditioning, elk uitgerust met moderne gemakken zoals plasmatelevisies, gratis mineraalwater en plafondventilatoren voor extra comfort. De schoonmaakdiensten houden de gasten elke ochtend fris en klaar voor nieuwe avonturen.

Parkeermogelijkheden zijn gunstig gelegen direct buiten het hotel, zodat bezoekers hun bestemming snel en gemakkelijk kunnen bereiken. Gasten kunnen ook profiteren van gratis parkeerplaatsen.

Wat nabijgelegen bezienswaardigheden betreft, omvat de omgeving musea gewijd aan de oude Maya-architectuur, zoals het Museo de la Arquitectura Maya en het Museo Fuerte de San José El Alto. Voor geschiedenisliefhebbers bieden de Baluarte de la Soledad en de Fuerte de San Miguel inzicht in het rijke militaire verleden van de regio.

Over het geheel genomen onderscheidt Hotel Avenida zich als een gastvrije bestemming voor reizigers die het culturele erfgoed en de natuurlijke schoonheid van Campeche willen verkennen. Of u nu de lokale keuken verkent, sportactiviteiten onderneemt of gewoon ontspant aan zee, dit hotel komt tegemoet aan uiteenlopende interesses en voorkeuren.


Boek een kamer


Over Hotel Avenida

Faciliteiten

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Niet Roken in Openbare Ruimtes

Niet Roken in Openbare Ruimtes

Kluis bij de Receptie

Kluis bij de Receptie


Regels

CheckinCheckin: after 15:00

CheckoutKassa: Before 13:00

Kamers

Hotel Avenida - Eenvoudige Eenpersoonskamer Met Tweepersoonsbed

Eenvoudige Eenpersoonskamer Met Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

Hotel Avenida - Eenvoudige Tweepersoonskamer, 2 Tweepersoonsbedden

Eenvoudige Tweepersoonskamer, 2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbed

2 Tweepersoonsbed


Locatie

Location Address Av López Mateos 177, Barrio De San José, Campeche, Mexico MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Hotel Avenida

Vanaf hoe laat is inchecken bij Hotel Avenida?

Het inchecken bij Hotel Avenida begint om after 15:00.

Hoe ver ligt Hotel Avenida van het centrum van Campeche?

Hotel Avenida ligt op 92.9 km van het centrum van Campeche.



Accommodaties in Campeche, Mexico

Hotels in Campeche

Appartementen in Campeche



Hotels (6)
Appartementen (2)
Gastgezinnen (1)
B&Bs (1)

Wat te doen in Campeche, Mexico

Dagtochten (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).