Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

HelloSky Apartment

Hotel Address 14 Kralja Tomislava, Mostar, Bosnië en Herzegovina



Beschikbaarheid controleren


HelloSky Apartment in Mostar biedt een comfortabele accommodatie met 1 slaapkamer en een aparte woonruimte. Gasten kunnen profiteren van een zonnig terras en gratis WiFi, wat het gemak van hun verblijf vergroot.

Het appartement is voorzien van airconditioning, een eigen balkon en een complete keuken. Het biedt ook een wasmachine, streamingdiensten en een speciale werkruimte voor extra comfort.

De locatie ligt op slechts 3,2 km van de oude brug van Mostar en op 10 km van de internationale luchthaven van Mostar, waardoor u gemakkelijk nabijgelegen bezienswaardigheden kunt verkennen.

Bezoekers complimenteren vaak de warme gastheer, het mooie uitzicht en de onberispelijke staat van de kamer, waardoor HelloSky Apartment een topkeuze is voor reizigers.


Boek een kamer


Over HelloSky Apartment

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Bekijk

Bekijk

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Keuken

Keuken

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 23:30

CheckoutKassa: 07:00 - 11:30
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Locatie

Slechts 861 m van het centrum van Mostar verwijderd!

Location Address 14 Kralja Tomislava, Mostar, Bosnië en Herzegovina MapZie op de kaart


Wat mensen denken over HelloSky Apartment

Positive Review

Het was een schoon, comfortabel appartement met grote smart-tv inclusief Netflix en Prime. De gastheer van het appartement is erg aardig en behulpzaam.

Positive Review

Het appartement en de gastheer waren geweldig! Zeer mooi uitzicht over de hele stad. Het appartement heeft letterlijk alles wat je nodig hebt. Het appartement is schoon,. . .

Positive Review

Gewoon fantastisch! Van aankomst tot vertrek was alles perfect. Zeer schoon, comfortabel en met een ongelooflijk gastvrije gastheer. De. . .

Positive Review

Darko heeft uitzonderlijk werk verricht in het appartement. Het is goed onderhouden, schoon en heeft geweldige faciliteiten, waaronder Netflix.

Positive Review

Mijn vriend en ik hebben een geweldige tijd gehad in dit appartement! Het uitzicht was adembenemend en de plaats was brandschoon. Darko, de eigenaar,. . .

Positive Review

De gastheer was erg vriendelijk en had echt aan alles gedacht. Hij kwam ons zelfs ophalen van het busstation. Het appartement was comfortabel. Daar. . .


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over HelloSky Apartment

Is er een keuken beschikbaar bij HelloSky Apartment?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij HelloSky Apartment.

Is airconditioning beschikbaar bij HelloSky Apartment?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij HelloSky Apartment.

Kan ik gratis parkeren bij HelloSky Apartment?

Ja, HelloSky Apartment biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Accepteert HelloSky Apartment huisdieren?

Ja, HelloSky Apartment accepteert huisdieren.

Wat is de afstand tussen HelloSky Apartment en het centrum van Mostar?

De afstand tussen HelloSky Apartment en het centrum van Mostar bedraagt 0.9 km.

Is er gratis Wi-Fi bij HelloSky Apartment?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij HelloSky Apartment.

Hoe laat kan ik inchecken bij HelloSky Apartment?

Gasten kunnen bij HelloSky Apartment inchecken vanaf 15:00 - 23:30.



Accommodaties in Mostar, Bosnië en Herzegovina

Appartementen in Mostar

Hotels in Mostar

B&Bs in Mostar

Motels in Mostar

Vakantiehuizen in Mostar

Villas in Mostar



Appartementen (78)
Gastverblijven (16)
Hotels (10)
B&Bs (5)
Motels (3)
Vakantiehuizen (3)
Villas (2)
Hostels (1)
Lodges (1)
Vakantiewoningen (1)

Wat te doen in Mostar, Bosnië en Herzegovina

Dagtochten in Mostar



Dagtochten (4)
Rondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).