Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Grand LOFT à Poissy

Hotel Address 32 Boulevard Robespierre, Poissy, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Grand LOFT à Poissy

Grand LOFT à Poissy

Gelegen in het charmante stadje Poissy, op ongeveer 1,5 kilometer van de prestigieuze golfbaan Saint-Germain, biedt ons luxe appartement ongeëvenaard gemak en comfort. Op slechts 14 km van het majestueuze Paleis van Versailles, kunt u gemakkelijk de grandeur van een van de meest iconische bezienswaardigheden van Frankrijk verkennen.

Voor degenen die dieper willen duiken in de Franse geschiedenis en cultuur, onze locatie biedt ook gemakkelijke toegang tot verschillende andere attracties. Op slechts 15 km afstand ligt het indrukwekkende Palais des Congrès de Paris, waar evenementen en conferenties plaatsvinden het hele jaar door. Niet ver verderop vindt u de prachtige Tuinen van Versailles, die adembenemend uitzicht en weelderige groen.

Voor een meer intieme ervaring, de 16-mijl afstand tot Arc de Triomphe zorgt voor een serene wandeling door zijn grote bogen en historische betekenis. En als golfliefhebbers zoeken een uitdaging, het nabijgelegen Parc des Princes is slechts een korte rit, biedt mogelijkheden voor zowel recreatie en concurrentie.

Onze ruime 32 vierkante meter appartement beschikt over tal van voorzieningen om een comfortabel verblijf te garanderen. Gratis Wi-Fi connectiviteit zorgt voor een vlotte internettoegang tijdens uw bezoek, en het hele appartement is van u om te genieten. De goed uitgeruste keuken omvat alles wat nodig is voor het koken van een gastronomische maaltijd, met een oven en een magnetron.

Om uw verblijf nog verder te verbeteren, worden handdoeken en beddengoed verstrekt, zodat elke ochtend een frisse start wordt gemaakt. Privacy is ook een prioriteit; gasten kunnen ontspannen in hun eigen eigen ingang, waardoor een rustige retraite te midden van het bruisende stadsleven.

De Eiffeltoren staat op een respectabele 17 km afstand, waardoor het een handige bestemming voor degenen die op zoek zijn naar een aantal onvergetelijke foto's vast te leggen. Echter, voor degenen die dichter bij, Gare Saint-Lazare is slechts 18 km van het appartement, het verstrekken van voldoende vervoer opties moeten ze kiezen om te wagen.

Naast deze locaties hebben we een lijst samengesteld van nabijgelegen musea en bezienswaardigheden. Of u nu geïnteresseerd bent in kunst, geschiedenis, architectuur of natuur, er is voor elk wat wils op loopafstand van onze woning.

Van Musée Claude Debussy, op een steenworp afstand, tot de levendige sfeer van L'Aventure Automobile à Poissy, elke hoek van dit pittoreske gebied nodigt uit tot verkenning. Mis niet de kans om het rijke tapijt van de Franse cultuur en erfgoed dat ons omringt te ontdekken.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Wasmachine

Wasmachine

Kabelkanalen

Kabelkanalen

Bad of douche

Bad of douche

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 676 m van het centrum van Poissy verwijderd!


Location Address 32 Boulevard Robespierre, Poissy, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Grand LOFT à Poissy

7.6 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.6
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Grand LOFT à Poissy

Is Wi-Fi gratis in Grand LOFT à Poissy?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Waar ligt Grand LOFT à Poissy ten opzichte van het centrum van Poissy?

Grand LOFT à Poissy biedt accommodatie op slechts 0.7 km van het hart van Poissy.

Is er een gedeelde of privékeuken bij Grand LOFT à Poissy?

Ja, keukenfaciliteiten zijn beschikbaar bij Grand LOFT à Poissy.



Accommodaties in Poissy, Frankrijk

Appartementen
Appartementen 3 plaatsen Lees de gids... →

Wat te doen in Poissy, Frankrijk

Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).