Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Gonadze Vineyards Hotel

Hotel Address Near Vadza-Pshavela Street, Ambrolauri, Racha, Georgië



Beschikbaarheid controleren

Over Gonadze Vineyards Hotel

Gonadze Vineyards Hotel in Ambrolauri biedt comfortabele accommodatie met familiekamers die zijn uitgerust met moderne voorzieningen. Geniet van gratis Wi-Fi-dekking in het hele pand, waardoor u verzekerd bent van een naadloze connectiviteit voor alle gasten. Ontspan in de rustige sfeer die wordt geboden door de ontspannende faciliteiten van het hotel, waaronder een buitenzwembad met adembenemend uitzicht en een terras waar u kunt ontspannen. Het hotel is gunstig gelegen op slechts 96 kilometer van de internationale luchthaven van Kutaisi, aan de Vadza-Pshavela-straat, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is voor degenen die naar het gebied reizen. Omdat er gratis parkeergelegenheid op het terrein is inbegrepen, vinden bezoekers tijdens hun verblijf voldoende ruimte voor hun voertuigen. Paren waarderen vooral de toplocatie van het hotel, aangezien het een hoge score van 9,5 op 10 heeft gekregen voor een reis voor twee personen, wat de geschiktheid voor zowel gezinnen als individuen die op zoek zijn naar comfort en gemak onderstreept.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Zwembad

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin:
15:00 - 23:00

CheckoutKassa:
01:00 - 12:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 1.1 km van het centrum van Ambrolauri verwijderd!


Location Address Near Vadza-Pshavela Street, Ambrolauri, Racha, Georgië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Gonadze Vineyards Hotel

9.5 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.5
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Gonadze Vineyards Hotel

Kunnen gasten luchthavenvervoer regelen via Gonadze Vineyards Hotel?

Ja, gasten van Gonadze Vineyards Hotel kunnen gebruikmaken van de luchthaventransfer.

Kunnen gasten gebruikmaken van het zwembad bij Gonadze Vineyards Hotel?

Ja, bezoekers die verblijven bij Gonadze Vineyards Hotel kunnen de Outdoor Swimming Pool gebruiken.

Ligt Gonadze Vineyards Hotel dicht bij het stadscentrum van Ambrolauri?

Gonadze Vineyards Hotel bevindt zich op 1.1 km van het stadscentrum van Ambrolauri.

Wat zijn de inchecktijden bij Gonadze Vineyards Hotel?

De inchecktijd bij Gonadze Vineyards Hotel is 15:00 - 23:00.

Beschikt Gonadze Vineyards Hotel over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Gonadze Vineyards Hotel.

Biedt Gonadze Vineyards Hotel gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Gonadze Vineyards Hotel.



Accommodaties in Ambrolauri, Georgië

Hotels
Hotels 1 plaatsen
Gastverblijven
Gastverblijven 1 plaatsen
Luxe Tenten
Luxe Tenten 1 plaatsen
Vakantiewoningen
Vakantiewoningen 1 plaatsen

Wat te doen in Ambrolauri, Georgië

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).