Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Studio Green

Hotel Address Strada Livezeni BL 34 D AP 55 ET 7, Târgu Mureş, Roemenië



Beschikbaarheid controleren

Over Studio Green

Studio Green, gelegen in Târgu-Mureş, biedt comfortabele accommodatie op slechts 31 km van het schilderachtige Ursu Lake. Dit ruime appartement beschikt over voorzieningen zoals gratis privé-parkeergelegenheid, een lift en gratis WiFi. Bij binnenkomst worden gasten begroet door een helder en luchtig interieur ontworpen om hun verblijf te verbeteren.

Het appartement beschikt over een volledig uitgeruste keuken met essentiële apparatuur, waaronder een oven, magnetron en koelkast, zodat u tijdens de kooksessies comfortabel kunt genieten. Een goed uitgeruste satelliet-flatscreen-tv wacht op entertainmentbehoeften, en biedt eindeloze kanalen om uit te kiezen. Gasten kunnen genieten van een sereen uitzicht via het grote balkon, dat uitkijkt op de rustige straten hieronder.

Privacy is verzekerd binnen dit gezellige verblijf dankzij de eigen ingang en state-of-the-art geluidsisolatie systemen. Elke slaapkamer is versierd met smaakvolle inrichting, het creëren van een rustige retraite waar ontspanning moeiteloos wordt.

Studio Green beschikt over een ruime badkamer met een moderne douche en gratis toiletartikelen, waardoor elke ochtend een heerlijke belevenis is.

Studio Green ligt op slechts 12 km van de luchthaven Târgu Mureș Transylvania. Deze nabijheid maakt het voor bezoekers gemakkelijk om de nabijgelegen bestemmingen snel en efficiënt te bereiken.

Naast de uitstekende locatie, Studio Green's voorzieningen omvatten gratis parkeergelegenheid, gratis Wi-Fi, en ruime ruimte voor persoonlijke bezittingen. Met zijn handige toegang tot verschillende musea, culturele attracties en historische bezienswaardigheden, het dient als een perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van de regio.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Uitzicht

Bekijk

Bekijk

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 3.2 km van het centrum van Târgu Mureş verwijderd!


Location Address Strada Livezeni BL 34 D AP 55 ET 7, Târgu Mureş, Roemenië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Studio Green

9.8 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 8 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.8
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

De accommodatie is perfect.

Booking.com-gast · samengevat

Alles was weer in orde.

Booking.com-gast · samengevat

Het appartement is erg gezellig.

Booking.com-gast · samengevat

Ik waardeer het feit dat het is uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een paar dagen.

Booking.com-gast · samengevat

Het is rustig, warm en alles wat je nodig hebt om je thuis te voelen.

Booking.com-gast · samengevat

De bank is erg goed en wordt een zeer groot bed.

Booking.com-gast · samengevat

De locatie is zeer goed gepositioneerd.

Booking.com-gast · samengevat

De kamer is ruim, zeer schoon, en uitgerust met alles wat nodig is voor een verblijf.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Studio Green

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij Studio Green?

Ja, gasten van Studio Green kunnen een keuken gebruiken.

Ligt Studio Green dicht bij het stadscentrum van Târgu Mureş?

Studio Green bevindt zich op 3.2 km van het stadscentrum van Târgu Mureş.

Biedt Studio Green gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Studio Green.

Beschikt Studio Green over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Studio Green.

Hebben de kamers van Studio Green airconditioning?

Ja, de kamers van Studio Green hebben airconditioning.



Accommodaties in Târgu Mureş, Roemenië

Appartementen
Appartementen 14 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 5 plaatsen Lees de gids... →
Gastverblijven
Gastverblijven 2 plaatsen
Gastgezinnen
Gastgezinnen 1 plaatsen

Wat te doen in Târgu Mureş, Roemenië

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).