Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

DEEPSPACE cabin on Quiet Beach

Hotel Address 405 Moo1 Saladan Koh Lanta, Ko Lanta, Thailand



Beschikbaarheid controleren

Over DEEPSPACE cabin on Quiet Beach

De DEEPSPACE-hut op het rustige strand van Ko Lanta ligt aan een rustig stuk kustlijn en biedt gasten een privéstrandzone en directe toegang tot het zand. Ontspan bij het overloopzwembad of geniet van de zon op het terras, terwijl u geniet van een prachtig uitzicht op zee en de rustgevende aanwezigheid van een weelderige tuin.

De villa is voorzien van een slaapkamer en een woonruimte, beide gekoeld door airconditioning. Een kleine kitchenette, een eigen badkamer, een balkon en een terras dragen bij aan het gemak. Gratis WiFi is inbegrepen voor een naadloos verblijf.

Een modern, gezinsvriendelijk restaurant serveert Chinese, Amerikaanse en Thaise gerechten voor lunch en diner, gecombineerd met cocktails. Een bar aan het zwembad, een koffiebar en meerdere zitplaatsen buiten ronden het vrijetijdsaanbod af.

Het Langsod-strand ligt op slechts 9 minuten lopen en de Saladan School ligt op 600 meter. De internationale luchthaven van Krabi ligt op 100 km van de accommodatie, waardoor reizen eenvoudig is.

Koppels waarderen vooral de setting en beoordelen deze met een 9,5 voor een uitje met twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Aan het Strand

Aan het Strand

Ontbijt

Ontbijt

Pendeldienst

Pendeldienst

Zwembad

Zwembad

Zwembad

Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Privéstrand

Privéstrand

Gezin

Familiekamers

Familiekamers


Regels

CheckinCheckin:
14:00 - 22:00

CheckoutKassa:
05:00 - 12:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

DEEPSPACE cabin on Quiet Beach - Villa - Aan Het Strand

Villa - Aan Het Strand

42 M²
Gratis Wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de tuin Binnenplaats Landmark Uitzicht Uitzicht op Zee Patio Minibar Keuken Flatscreen-tv Bad Privé Badkamer Airconditioning Balkon Terras

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 405 Moo1 Saladan Koh Lanta, Ko Lanta, Thailand MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van DEEPSPACE cabin on Quiet Beach

8.7 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.7
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over DEEPSPACE cabin on Quiet Beach

Is er gratis Wi-Fi bij DEEPSPACE cabin on Quiet Beach?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij DEEPSPACE cabin on Quiet Beach.

Kan ik gratis parkeren bij DEEPSPACE cabin on Quiet Beach?

Ja, DEEPSPACE cabin on Quiet Beach biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Hoe laat kan ik inchecken bij DEEPSPACE cabin on Quiet Beach?

Gasten kunnen bij DEEPSPACE cabin on Quiet Beach inchecken vanaf 14:00 - 22:00.

Wat is de afstand tussen DEEPSPACE cabin on Quiet Beach en het centrum van Ko Lanta?

De afstand tussen DEEPSPACE cabin on Quiet Beach en het centrum van Ko Lanta bedraagt 10.4 km.

Zijn luchthaven pick-up of shuttle-services beschikbaar bij DEEPSPACE cabin on Quiet Beach?

Ja, luchthavenvervoer is beschikbaar bij DEEPSPACE cabin on Quiet Beach.



Accommodaties in Ko Lanta, Thailand

Vakantieoorden
Vakantieoorden 14 plaatsen Lees de gids... →
Gastverblijven
Gastverblijven 6 plaatsen
Hotels
Hotels 5 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 3 plaatsen
Lodges
Lodges 3 plaatsen
Villas
Villas 2 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 1 plaatsen
Appartementen
Appartementen 1 plaatsen
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 1 plaatsen
Vakantieparken
Vakantieparken 1 plaatsen

Wat te doen in Ko Lanta, Thailand

Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 4 Tours Lees de gids... →
Workshops of klassen
Workshops of klassen 2 Tours Lees de gids... →
Transporten
Transporten 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).