Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Dar Ayour appartements

Hotel Address 16 Rue Sqala, Kasbah, Essaouira, Marokko



Beschikbaarheid controleren


Dar Ayour appartements ligt in de Marokkaanse kustplaats Essaouira en beschikt over Marokkaans geïnspireerde kamers met een prachtig uitzicht op zee en gratis WiFi.

Gasten kunnen ontspannen in de keuken en de loungeruimtes, terwijl ze genieten van Marokkaanse thee en lichte snacks.

Het pand ligt direct aan de waterkant en biedt een prachtig uitzicht op de versterkte haven en de Atlantische Oceaan. Een korte wandeling brengt u naar Place Moulay Hassan en het uitgestrekte strand dat zich ten zuiden van Essaouira uitstrekt.

Vooral stellen waarderen de omgeving en geven het een beoordeling van 9,8 voor romantische uitjes.


Boek een kamer


Over Dar Ayour appartements

Faciliteiten

Aan het Strand

Aan het Strand

Ontbijt

Ontbijt

Pendeldienst

Pendeldienst

Parkeren

Parkeren

Familiekamers

Familiekamers

Room Service

Room Service

Verwarming

Verwarming


Regels

CheckinCheckin: 13:30 - 23:30

CheckoutKassa: 09:00 - 12:00

Kamers

Dar Ayour appartements - Maisonnette Kamer (2 Volwassenen + 2 Kinderen)

Maisonnette Kamer (2 Volwassenen + 2 Kinderen)

32 M²
1 Groot Tweepersoonsbed En 2 Futonbedden

1 Groot Tweepersoonsbed En 2 Futonbedden

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

En

En

2 Futonbedden

2 Futonbedden

Dar Ayour appartements - Studio (2 Volwassenen)

Studio (2 Volwassenen)

35 M²
1 Tweepersoonsbed En 2 Futonbedden

1 Tweepersoonsbed En 2 Futonbedden

1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

En

En

2 Futonbedden

2 Futonbedden


Locatie

Slechts 999 m van het centrum van Essaouira verwijderd!

Location Address 16 Rue Sqala, Kasbah, Essaouira, Marokko MapZie op de kaart


Offers


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Dar Ayour appartements

Zijn luchthaven pick-up of shuttle-services beschikbaar bij Dar Ayour appartements?

Ja, Dar Ayour appartements biedt transfers van en naar de luchthaven aan.

Hoe lang duurt het om vanuit Dar Ayour appartements het centrum van Essaouira te bereiken?

Gasten van Dar Ayour appartements verblijven op 1 km van het centrum van Essaouira.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Dar Ayour appartements?

Check-in is beschikbaar bij Dar Ayour appartements vanaf 13:30 - 23:30.



Accommodaties in Essaouira, Marokko

Appartementen in Essaouira

B&Bs in Essaouira

Villas in Essaouira

Hotels in Essaouira



Appartementen (16)
B&Bs (5)
Villas (5)
Gastverblijven (3)
Hotels (2)
Hostels (1)
Vakantiehuizen (1)
Vakantiewoningen (1)

Wat te doen in Essaouira, Marokko

Dagtochten in Essaouira

Avonturen in Essaouira

Privérondleidingen in Essaouira

Transporten in Essaouira



Dagtochten (8)
Avonturen (4)
Privérondleidingen (2)
Transporten (2)
Rondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).