Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Chez MAX et KHADY

Hotel Address Route Ngor Village NGOR 89, Dakar, Senegal



Beschikbaarheid controleren

Over Chez MAX et KHADY

Chez MAX et KHADY in Dakar ligt direct aan het strand en trakteert gasten op een adembenemend uitzicht op de oceaan en directe toegang tot de kust. Ontspan op het zonneterras of maak een rustige wandeling door de weelderige tuin.

Het appartement beschikt over een slaapkamer, een gezellige woonkamer en een volledig uitgeruste kitchenette. Blijf comfortabel met airconditioning, gratis WiFi en een eigen balkon.

Begin de dag met een ontbijt dat op uw kamer wordt geserveerd, waarbij u kunt kiezen uit continentale, buffet-, à-la-carte-, vegetarische of halal-opties. Geniet van lokale specialiteiten, vers gebak, kaas en seizoensfruit.

Profiteer van gratis WiFi, privé in- en uitchecken, een koffiebar en uitnodigende zitgedeeltes buiten. Verken de omgeving met nabijgelegen wandeltochten en fietsavonturen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Aan het Strand

Aan het Strand

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Ontbijt

Ontbijt

Pendeldienst

Pendeldienst

Uitzicht

Bekijk

Bekijk

Uitzicht op Zee

Uitzicht op Zee

Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Route Ngor Village NGOR 89, Dakar, Senegal MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Chez MAX et KHADY

8.6 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 3 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.6
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

De locatie is geweldig als je wilt surfen en in een authentiek dorp wilt zijn

Booking.com-gast · samengevat

Het spectaculaire uitzicht vanaf het terras van het appartement, letterlijk ‘op’ de Atlantische Oceaan. De gastvrijheid van de gastheer, Max, een voormalige muziek. . .

Booking.com-gast · samengevat

Ideale locatie dicht bij het strand en het eiland Ngor. Max is erg gastvrij en vol goed advies. Het terras is zeer aangenaam en. . .

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Chez MAX et KHADY

Mogen gasten gratis parkeren bij Chez MAX et KHADY?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Waar ligt Chez MAX et KHADY ten opzichte van het centrum van Dakar?

Chez MAX et KHADY biedt accommodatie op slechts 9.8 km van het hart van Dakar.

Biedt Chez MAX et KHADY transfers vanaf de luchthaven aan?

Ja, luchthaven pick-up en shuttle-services zijn beschikbaar bij Chez MAX et KHADY.

Is Wi-Fi gratis in Chez MAX et KHADY?

Ja, Wi-Fi is gratis.



Accommodaties in Dakar, Senegal

Appartementen
Appartementen 18 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 5 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 4 plaatsen Lees de gids... →
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 2 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 2 plaatsen
Gastverblijven
Gastverblijven 2 plaatsen

Wat te doen in Dakar, Senegal

Privérondleidingen
Privérondleidingen 2 Tours Lees de gids... →
Andere ervaringen
Andere ervaringen 1 Tours
Stadskaarten
Stadskaarten 1 Tours
Transporten
Transporten 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).