Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Chala-Kigi Apartments

Hotel Address Riverside Ave. 16, Swakopmund, Namibië



Beschikbaarheid controleren


Chala-Kigi Apartments in Swakopmund biedt ongeëvenaarde service van wereldklasse op een toplocatie aan het strand. Deze luxe accommodatie biedt directe toegang tot het strand en biedt gasten een adembenemend uitzicht op zee. Elk appartement is uitgerust met een eigen badkamer, een volledig functionele keuken en ultramoderne voorzieningen, zoals gratis WiFi, een wasmachine/droger en een flatscreen-tv. De comfortabele accommodaties beschikken over ruime terrassen en balkons waar gasten kunnen ontspannen en genieten van de serene tuinomgeving.

Tot de handige diensten van de accommodatie behoren gratis fietsen, een betaalde pendeldienst, autoverhuur en voldoende gratis privéparkeergelegenheid op het terrein. Bovendien hebben gasten toegang tot een buitenhaard en barbecueplekken, ideaal om buiten te eten.

Voor degenen die op zoek zijn naar ontspanning: de nabijgelegen stranden liggen op slechts een korte loopafstand, waardoor u zich gemakkelijk kunt onderdompelen in de tropische sfeer. De luchthaven ligt op ongeveer 48 kilometer afstand, maar reizigers kunnen hun bestemming gemakkelijk bereiken via de gratis pendeldienst die door de accommodatie wordt aangeboden.

Andere populaire bestemmingen in de buurt van Chala-Kigi Apartments zijn het Swakopmund Museum en de Rossmund Golfbaan, beide gelegen binnen een straal van acht kilometer. Voor liefhebbers van avontuur biedt de accommodatie diverse activiteiten, zoals vissen, windsurfen, wandelen en fietsen. Of u nu de voorkeur geeft aan watersporten of activiteiten aan land, Chala-Kigi Apartments zorgt voor een onvergetelijk verblijf te midden van adembenemende vergezichten over de oceaan.


Boek een kamer


Over Chala-Kigi Apartments

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Aan het Strand

Aan het Strand

Pendeldienst

Pendeldienst

Bekijk

Bekijk

Uitzicht op Zee

Uitzicht op Zee

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Appartementen

Appartementen

Barbecue

Barbecue

Douche

Douche

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Balkon

Balkon

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 18:00

CheckoutKassa: 06:00 - 10:00

Kamers

Chala-Kigi Apartments - Appartement Met Tuin

Appartement Met Tuin

42 M²
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

Chala-Kigi Apartments - Groot Appartement Met 1 Slaapkamer

Groot Appartement Met 1 Slaapkamer

85 M²
2 Eenpersoonsbedden En 2 Slaapbanken

2 Eenpersoonsbedden En 2 Slaapbanken

2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

En

En

2 Slaapbanken

2 Slaapbanken


Locatie

Slechts 697 m van het centrum van Swakopmund verwijderd!

Location Address Riverside Ave. 16, Swakopmund, Namibië MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Chala-Kigi Apartments

Waar ligt Chala-Kigi Apartments ten opzichte van het centrum van Swakopmund?

Chala-Kigi Apartments biedt accommodatie op slechts 0.7 km van het hart van Swakopmund.

Mogen gasten gratis parkeren bij Chala-Kigi Apartments?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Biedt Chala-Kigi Apartments luchthaventransfers aan?

Ja, luchthaven pick-up en shuttle-services zijn beschikbaar bij Chala-Kigi Apartments.

Is Wi-Fi gratis in Chala-Kigi Apartments?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Wanneer begint het inchecken bij Chala-Kigi Apartments?

Je kunt inchecken bij Chala-Kigi Apartments vanaf 14:00 - 18:00.



Accommodaties in Swakopmund, Namibië

Appartementen in Swakopmund



Appartementen (6)
Gastverblijven (1)
B&Bs (1)

Wat te doen in Swakopmund, Namibië

Avonturen in Swakopmund

Wateractiviteiten in Swakopmund



Avonturen (2)
Wateractiviteiten (2)
Meerdaagse reizen (1)
Rondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).