Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Casa da Mimma in Eco-Residence

Hotel Address 1 Viale Gallipoli Piano Rialzato, Lecce, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Casa da Mimma in Eco-Residence

Casa da Mimma is gevestigd in de Eco-Residence en bevindt zich midden in het hart van Lecce. Piazza Mazzini ligt op slechts 1,7 km afstand, het Sant'Oronzo-plein ligt op minder dan een kilometer en de kathedraal van Lecce ligt op slechts acht minuten lopen. Het treinstation van Lecce ligt op slechts 700 meter van de accommodatie.

Het verblijf is voorzien van gratis WiFi, airconditioning en een complete keuken met een koffiezetapparaat, vaatwasser en oven. Tot de extra's ter plaatse behoren een lift, een kleine supermarkt, een kapper/schoonheidsspecialist, gezinsvriendelijke kamers en een fietsenstalling.

Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder meer Roca (27 km), het treinstation van Gallipoli (38 km) en Castello di Gallipoli (39 km). De luchthaven Brindisi-Salento ligt op 41 km afstand.
Stellen zijn dol op de locatie en beoordelen het als een perfecte 10 voor een uitje met twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Bekijk

Bekijk

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis privéparkeergelegenheid

Gratis privéparkeergelegenheid

Familiekamers

Familiekamers

Keuken

Keuken

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 18:00

CheckoutKassa: 09:00 - 10:00

Kamers

Casa da Mimma in Eco-Residence - Appartement Met 1 Slaapkamer

Appartement Met 1 Slaapkamer

58 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 1 Viale Gallipoli Piano Rialzato, Lecce, Italië MapZie op de kaart




Veelgestelde vragen over Casa da Mimma in Eco-Residence

Wat is de afstand tussen Casa da Mimma in Eco-Residence en het centrum van Lecce?

De afstand tussen Casa da Mimma in Eco-Residence en het centrum van Lecce bedraagt 22.6 km.

Hoe laat kan ik inchecken bij Casa da Mimma in Eco-Residence?

Gasten kunnen bij Casa da Mimma in Eco-Residence inchecken vanaf 16:00 - 18:00.

Is er gratis Wi-Fi bij Casa da Mimma in Eco-Residence?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Casa da Mimma in Eco-Residence.

Is airconditioning beschikbaar bij Casa da Mimma in Eco-Residence?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij Casa da Mimma in Eco-Residence.

Kan ik gratis parkeren bij Casa da Mimma in Eco-Residence?

Ja, Casa da Mimma in Eco-Residence biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Is er een keuken beschikbaar bij Casa da Mimma in Eco-Residence?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij Casa da Mimma in Eco-Residence.



Accommodaties in Lecce, Italië

Appartementen
Appartementen 41 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 31 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 8 plaatsen Lees de gids... →
Gastverblijven
Gastverblijven 6 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 6 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiewoningen
Vakantiewoningen 3 plaatsen
Villas
Villas 2 plaatsen Lees de gids... →
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 1 plaatsen

Wat te doen in Lecce, Italië

Rondleidingen
Rondleidingen 1 Tours
Dagtochten
Dagtochten 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).