Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

BIO VILLAS

Hotel Address Djurkovici, Podgorica, Montenegro



Beschikbaarheid controleren


BIO VILLAS ligt in Podgorica en biedt een elegante villa met een privéstrand, een zwembad met panoramisch uitzicht, een zonneterras en een prachtige tuin. Gasten kunnen genieten van gratis WiFi, een bar en toegang tot een fitnessruimte.

De accommodatie is goed uitgerust met gezinsvriendelijke kamers, een tennisbaan en een oefenruimte. Er is ook een barbecueruimte, zitplaatsen buiten en gratis parkeergelegenheid op het terrein.

BIO VILLAS is ideaal gelegen op slechts 23 km van de luchthaven van Podgorica, dicht bij lokale bezienswaardigheden zoals de Sint-Joriskerk en de Millennium Bridge, beide op 10 km afstand. Bezoekers kunnen tijdens hun verblijf deelnemen aan fitnesslessen of gaan skiën.

Vooral koppels waarderen de locatie, waardoor deze een hoge beoordeling krijgt van 9,3 voor een uitje met twee personen.


Boek een kamer


Over BIO VILLAS

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Bar

Bar

Privéstrand

Privéstrand

Familiekamers

Familiekamers

Terras

Terras

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 22:00

CheckoutKassa: 07:00 - 11:00

Locatie

Location Address Djurkovici, Podgorica, Montenegro MapZie op de kaart


Wat mensen denken over BIO VILLAS

Positive Review

Perfecte locatie! Een klein paradijs dicht bij het centrum van de hoofdstad. En de beste service ooit! Ivan, je doet het geweldig ❣️🍒

Positive Review

Ik hield van de rustige, landelijke locatie, weg van de drukte. Zeer schoon. Gastheren waren behulpzaam en reageerden op alle vragen die we hadden. Lief. . .

Positive Review

Bio-villa's waren letterlijk een droomoase omringd door groen en dieren in het wild. We hielden ervan hier te verblijven! De villa was schoon en goed uitgerust, de . . .

Positive Review

Geweldige locatie als u op zoek bent naar rust en in harmonie met de natuur wilt blijven. Het zwembad is echt een pluspunt! Tegelijkertijd niet te ver. . .

Positive Review

Zeer mooie plek dicht bij Podgorica. Rustig, mooi, veel natuur. Zeer aardige gastheren, beantwoordden onmiddellijk al onze vragen, hielpen met . . .


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over BIO VILLAS

Hoe laat kan ik inchecken bij BIO VILLAS?

Gasten kunnen bij BIO VILLAS inchecken vanaf 14:00 - 22:00.

Kunnen gasten luchthavenvervoer regelen via BIO VILLAS?

Ja, luchthavenvervoer is beschikbaar bij BIO VILLAS.

Is er gratis Wi-Fi bij BIO VILLAS?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij BIO VILLAS.

Kan ik gratis parkeren bij BIO VILLAS?

Ja, BIO VILLAS biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Wat is de afstand tussen BIO VILLAS en het centrum van Podgorica?

De afstand tussen BIO VILLAS en het centrum van Podgorica bedraagt 6.9 km.

Is er een zwembad beschikbaar bij BIO VILLAS?

Ja, BIO VILLAS biedt gasten toegang tot de Outdoor Swimming Pool.



Accommodaties in Podgorica, Montenegro

Appartementen in Podgorica

Hotels in Podgorica

B&Bs in Podgorica

Villas in Podgorica



Appartementen (60)
Hotels (7)
B&Bs (3)
Villas (3)
Gastverblijven (1)
Boerderij Verblijven (1)

Wat te doen in Podgorica, Montenegro

Privérondleidingen (1)
Wateractiviteiten (1)
Dagtochten (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).