Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

BEACH FRONT

Hotel Address 92 Viale Regina Elena, Rimini, Italië



Beschikbaarheid controleren


BEACH FRONT, gelegen in Rimini, biedt uitstekende uitzicht op de kust binnen handbereik van populaire attracties zoals Rimini Stadium (1.7 km), Rimini Treinstation (2.1 km), en Fiabilandia (2.3 km). Deze charmante accommodatie aan het strand biedt gasten een ideale ontsnapping, biedt toegang tot een terras waar ze kunnen genieten van de zeebries en genieten van de zon tijdens het drinken van cocktails.

Gelegen in deze heerlijke woning is een goed uitgerust appartement ontworpen voor comfort en gemak. Spanning ongeveer 60 vierkante meter, de ruimte omvat een aparte slaapkamer, een ruime woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, en een eigen badkamer. Gasten zullen genieten van de gratis Wi-Fi-service, zodat ze blijven verbonden tijdens hun verblijf. Een terras belooft ondanks de drukte, waardoor ze te ontspannen en ontspannen aan de rand van het water.

Het appartement beschikt ook over huisdiervriendelijke voorzieningen, waardoor het een uitnodigende optie voor reizigers brengen harige vrienden. Met zijn prive-strand en de nabijheid van andere attracties zoals Rimini Prime Beach, Rimini Dog Beach, en Libera Beach, is er genoeg te verkennen in de buurt. Voor degenen die op zoek zijn naar entertainment, Rimini Fiera ligt op slechts 6,1 km afstand, met een scala aan evenementen en activiteiten.

Gelegen in de buurt van de luchthaven, de accommodatie is gunstig gelegen, met Federico Fellini International Airport ligt op slechts 2,5 km van de accommodatie. Dit maakt het een uitstekende keuze voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers die willen profiteren van de lokale attracties en faciliteiten beschikbaar op de luchthaven.

Samengevat, BEACH FRONT combineert luxe comfort met een schilderachtig uitzicht aan het water, waardoor het de perfecte bestemming voor degenen die op zoek zijn naar de schoonheid van Rimini en de omliggende gebieden te ervaren.


Boek een kamer


Over BEACH FRONT

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

Aan het Strand

Aan het Strand

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Privéstrand

Privéstrand

Familiekamers

Familiekamers

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Terras

Terras


Locatie

Location Address 92 Viale Regina Elena, Rimini, Italië MapZie op de kaart


Wat mensen denken over BEACH FRONT

Positive Review

Het huis biedt alle nodige voorzieningen met een indrukwekkend panoramisch uitzicht.

Positive Review

De optimale locatie maakt het handig voor gemakkelijke toegang tot verschillende attracties.


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over BEACH FRONT

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij BEACH FRONT?

Ja, gasten van BEACH FRONT kunnen een keuken gebruiken.

Is BEACH FRONT huisdiervriendelijk?

Ja, BEACH FRONT is huisdiervriendelijk.

Beschikt BEACH FRONT over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij BEACH FRONT.

Hebben de kamers van BEACH FRONT airconditioning?

Ja, de kamers van BEACH FRONT hebben airconditioning.

Ligt BEACH FRONT dicht bij het stadscentrum van Rimini?

BEACH FRONT bevindt zich op 12.1 km van het stadscentrum van Rimini.



Accommodaties in Rimini, Italië

Appartementen in Rimini

Hotels in Rimini

Vakantiehuizen in Rimini



Appartementen (20)
Hotels (6)
Vakantiehuizen (2)
Villas (1)

Wat te doen in Rimini, Italië

Workshops of klassen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).