Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb''

Hotel Address 11 Via Udine 2, Gallipoli, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb''

Dit tweekamerappartement in Gallipoli is vrij ruim, met een aparte slaapkamer, een woonkamer en een eigen balkon. De accommodatie beschikt over gezinsvriendelijke kamers en een eigen bar, waardoor een ontspannen en gastvrije sfeer ontstaat.

Binnen is het appartement goed uitgerust met moderne gemakken, zoals airconditioning, een kitchenette, een wasmachine en een open haard. Er is ook een tv, een koelkast, een kookplaat en overal tegelvloeren. U kunt ontspannen in de zithoek of het balkon betreden, dat uitkijkt op een rustige straat.

De accommodatie ligt op 83 km van de luchthaven van Brindisi, op slechts een korte wandeling van het strand Lido San Giovanni en op minder dan een kilometer van het treinstation van Gallipoli. Populaire nabijgelegen bezienswaardigheden zijn Castello di Gallipoli (1,8 km afstand) en de kathedraal van Sant'Agata (2 km).

Voor degenen die op zoek zijn naar buitenactiviteiten zijn boot varen en duiken in de omgeving mogelijk. De accommodatie ligt ook handig in de buurt van het regionale reservaat Punta Pzo, de kathedraal van Lecce en Grotta Zinzulusa.


Boek een kamer

Faciliteiten

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Wasmachine

Wasmachine

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 19:00

CheckoutKassa: 08:00 - 09:00

Kamers

Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb'' - Appartement Met 1 Slaapkamer

Appartement Met 1 Slaapkamer

70 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 346 m van het centrum van Gallipoli verwijderd!


Location Address 11 Via Udine 2, Gallipoli, Italië MapZie op de kaart




Veelgestelde vragen over Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb''

Wat zijn de inchecktijden bij Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb''?

De inchecktijd bij Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb'' is 15:00 - 19:00.

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb''?

Ja, gasten van Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb'' kunnen een keuken gebruiken.

Hebben de kamers van Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb'' airconditioning?

Ja, de kamers van Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb'' hebben airconditioning.

Ligt Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb'' dicht bij het stadscentrum van Gallipoli?

Bilocale, via Udine 11 F, Gallipoli ''AmiciziaWeb'' bevindt zich op 0.3 km van het stadscentrum van Gallipoli.



Accommodaties in Gallipoli, Italië

Appartementen
Appartementen 9 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 9 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 4 plaatsen Lees de gids... →
Gastverblijven
Gastverblijven 3 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen Lees de gids... →

Wat te doen in Gallipoli, Italië

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).