Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Apartment Duce

Hotel Address Poljička Cesta, Omiš, Kroatië



Beschikbaarheid controleren


Appartement Duce, strategisch gelegen op slechts een steenworp afstand van Golubinka West Beach en gunstig gelegen op slechts 0 minuten lopen van het strand van Vavlje, biedt gasten een uitzonderlijke kustervaring. Deze residentie aan het strand ligt in Omiš en beschikt over een weelderige tuin en een ruim terras. Het biedt voldoende ruimte voor ontspanning en geniet van een adembenemend uitzicht op zee. De goed uitgeruste keuken van het appartement is voorzien van een vaatwasser en een oven, zodat u comfortabel kunt eten tijdens zelfgemaakte maaltijden. De royale balkons bieden pittoreske vergezichten van de oceaan, waardoor elke avond een feest voor de ogen. Uitgerust met drie aparte slaapkamers, waarvan een geschikt voor maximaal vier personen, deze luxe woonkamer is geschikt voor gezinnen en groepen zowel. Elke slaapkamer is ontworpen met comfort in het achterhoofd, met gezellige bedden en stijlvolle meubels. Een comfortabele woonkamer biedt een perfecte plek om te ontspannen na een dag op het strand. De volledig uitgeruste keuken stelt bewoners in staat om heerlijke maaltijden te bereiden met behulp van state-of-the-art apparaten.

Gasten zullen ook twee badkamers, elk met prive-douches en baden. Om hun verblijf te verbeteren, het appartement wordt geleverd met gratis Wi-Fi, waardoor naadloze communicatie en internetverbinding tijdens het bezoek. Gratis parkeergelegenheid op het terrein zorgt voor een gemakkelijke toegang tot de woning, terwijl een aangewezen privé-garage voegt veiligheid en gemak. Voor degenen die op zoek zijn naar een meer avontuurlijke levensstijl, de nabijgelegen stranden bieden een overvloed aan watersporten, varen, kajakken en kanoën mogelijkheden.

Mladezi Park Stadium, op ongeveer 14 km afstand, is een populaire bestemming voor sportliefhebbers, biedt uitstekende faciliteiten voor verschillende buitenspelen. Het gebied rond Appartement Duce is rijk aan attracties, met populaire plekken zoals Golubinka East Beach, Glavica West Beach, en Glavica East Beach. Deze prachtige stukken kustlijn bieden eindeloze mogelijkheden voor ontspannen wandelingen, zonnebaden en zwemmen.

Voor reizigers die op zoek zijn om verder te verkennen, Split Airport ligt op ongeveer 23 km van de accommodatie, waardoor het gemakkelijk bereikbaar via autoverhuur of openbaar vervoer. Deze centrale locatie maakt appartement Duce een ideale keuze voor zowel korte-termijn verblijven en langere vakanties, met een perfecte mix van comfort, voorzieningen, en de nabijheid van spannende bestemmingen.


Boek een kamer


Over Apartment Duce

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

Aan het Strand

Aan het Strand

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Bekijk

Bekijk

Uitzicht op Zee

Uitzicht op Zee

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Barbecue

Barbecue

Familiekamers

Familiekamers

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon

Terras

Terras

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Locatie

Slechts 2 km van het centrum van Omiš verwijderd!

Location Address Poljička Cesta, Omiš, Kroatië MapZie op de kaart


Wat mensen denken over Apartment Duce

Positive Review

Het appartement is geweldig met een goede locatie en een mooie gastvrouw.

Positive Review

Het appartement is schoon, heeft airconditioning in elke kamer, en ligt in de buurt van het strand.


Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Apartment Duce

Beschikt Apartment Duce over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Apartment Duce.

Is Apartment Duce huisdiervriendelijk?

Ja, Apartment Duce is huisdiervriendelijk.

Hebben de kamers van Apartment Duce airconditioning?

Ja, de kamers van Apartment Duce hebben airconditioning.

Ligt Apartment Duce dicht bij het stadscentrum van Omiš?

Apartment Duce bevindt zich op 2 km van het stadscentrum van Omiš.

Biedt Apartment Duce gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Apartment Duce.



Accommodaties in Omiš, Kroatië

Appartementen in Omiš

Vakantiehuizen in Omiš

Hotels in Omiš



Appartementen (38)
Vakantiehuizen (3)
Hotels (2)
Villas (1)

Wat te doen in Omiš, Kroatië

Avonturen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).