Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Apartament na Błoniach

Hotel Address Aleja Wojska Polskiego 4/5, Sanok, Polen



Beschikbaarheid controleren

Over Apartament na Błoniach

Verblijf comfortabel in Apartament na Błoniach in Sanok, een appartement met 2 slaapkamers, een terras en gratis WiFi. De accommodatie beschikt over een balkon met uitzicht op de stad, wat bijdraagt ​​aan een ontspannen verblijf.

Moderne gemakken zijn voorzien van een complete keuken, wasmachine en streamingdiensten. Er is ook een eethoek, een slaapbank en een bureau voor elke behoefte.

Het appartement ligt op 84 km van de luchthaven Rzeszów-Jasionka en op slechts een korte wandeling van Skansen Sanok en het kasteel van Sanok. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder meer de Zdzislaw Beksinski-galerij en de Solina-dam.

Bezoekers prijzen het terras, het balkon en de smetteloze kamers, waardoor Apartament na Błoniach een topkeuze is.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin:
13:30 - 23:30

CheckoutKassa:
05:00 - 10:30
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 235 m van het centrum van Sanok verwijderd!


Location Address Aleja Wojska Polskiego 4/5, Sanok, Polen MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Apartament na Błoniach

9.7 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 6 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.7
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Zeer goed uitgerust appartement. Het is niet te ver van het centrum

Booking.com-gast · samengevat

Een mooi, ruim en schoon appartement. . . van alle gemakken voorzien met een mooi balkon met uitzicht op een park. Zeer rustig, en met gratis parkeerplaats voor de deur. . .

Booking.com-gast · samengevat

Netheid, geur, uitrusting, alles is geweldig, raad ik aan!

Booking.com-gast · samengevat

Zeer schoon, goede uitrusting, geweldige locatie - ik raad het aan?

Booking.com-gast · samengevat

Appartement op de 3e verdieping, dichtbij de ijsarena, dichtbij winkels, bakker, apotheek. Parkeren is gratis onder het huis. Vanuit de slaapkamer is er een prachtig uitzicht op de berg en. . .

Booking.com-gast · samengevat

Het appartement was erg schoon en op een geweldige locatie. Alles wat je nodig hebt in de keuken en ook in de badkamer. Er is een zwembad vlakbij en het marktplein ligt op steenworp afstand. Vermoedelijk op. . .

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Apartament na Błoniach

Hoe laat kan ik inchecken bij Apartament na Błoniach?

Gasten kunnen bij Apartament na Błoniach inchecken vanaf 13:30 - 23:30.

Wat is de afstand tussen Apartament na Błoniach en het centrum van Sanok?

De afstand tussen Apartament na Błoniach en het centrum van Sanok bedraagt 0.2 km.

Is er gratis Wi-Fi bij Apartament na Błoniach?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Apartament na Błoniach.

Kan ik gratis parkeren bij Apartament na Błoniach?

Ja, Apartament na Błoniach biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.



Accommodaties in Sanok, Polen

Appartementen
Appartementen 19 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 1 plaatsen
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 1 plaatsen
Gastgezinnen
Gastgezinnen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen
Vakantieparken
Vakantieparken 1 plaatsen

Wat te doen in Sanok, Polen

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).