Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej

Hotel Address Ul.Wincentego Styczyńskiego 44 Mieszkanie 1, Gliwice, Polen



Beschikbaarheid controleren

Over Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej

Apartament Joanna parter blisko Rynku in Gliwice ligt op de begane grond en biedt een gezellige indeling met 1 slaapkamer en een aparte woonruimte. De ruimte is uitgerust met een compacte kitchenette, een wasmachine en gratis WiFi.

Binnen vindt u een ligbad, thee- en koffiefaciliteiten, allergievriendelijk beddengoed, een haardroger, een koffiezetapparaat, een eettafel en een elegante parketvloer. Er is ook een slaapbank, een televisie en gratis toiletartikelen voor extra gemak.

Het appartement ligt op slechts 1,2 km van Rynek en Kamienica Mieszkalno-Usługowa en op een kleine 12 minuten lopen van de ESTA Modern Art Gallery. De luchthaven Katowice ligt op 50 km afstand. Gasten geven het een hoge beoordeling, waarbij vooral koppels de locatie geweldig vinden; ze beoordelen het als een perfecte 10,0 voor een verblijf van twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Bekijk

Bekijk

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Familiekamers

Familiekamers

Keuken

Keuken

Bad

Bad

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 21:00

CheckoutKassa: 07:00 - 10:00

Kamers

Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej - Appartement - Begane Grond

Appartement - Begane Grond

44 M²

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 786 m van het centrum van Gliwice verwijderd!


Location Address Ul.Wincentego Styczyńskiego 44 Mieszkanie 1, Gliwice, Polen MapZie op de kaart




Veelgestelde vragen over Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej

Wanneer begint het inchecken bij Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej?

Je kunt inchecken bij Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej vanaf 15:00 - 21:00.

Waar ligt Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej ten opzichte van het centrum van Gliwice?

Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej biedt accommodatie op slechts 0.8 km van het hart van Gliwice.

Is er een gedeelde of privékeuken bij Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej?

Ja, keukenfaciliteiten zijn beschikbaar bij Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej.

Mogen gasten gratis parkeren bij Apartament Joanna parter blisko Rynku, Onkologii i strefy ekonomicznej?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.



Accommodaties in Gliwice, Polen

Appartementen
Appartementen 43 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 4 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 1 plaatsen
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 1 plaatsen
Gastgezinnen
Gastgezinnen 1 plaatsen

Wat te doen in Gliwice, Polen

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).