Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Alexandra Annexe

Hotel Address 49 Alexandra Road, Bath, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren


Alexandra Annexe in Bath ligt slechts 30 kilometer ten noorden van Bristol Airport en biedt een comfortabele woonruimte voor gasten die op zoek zijn naar een charmant toevluchtsoord in de buurt van historische bezienswaardigheden. Dit appartement met 1 slaapkamer beschikt over een eigen ingang en een gastvrije sfeer, met overal parketvloeren. De indeling op de begane grond omvat een ruim terras, ideaal om te ontspannen na het verkennen van de vele bezienswaardigheden van de stad.

Deze accommodatie is uitgerust met moderne gemakken en biedt een uitgebreide verblijfservaring. Gratis wifi zorgt voor naadloze connectiviteit tijdens uw bezoek, terwijl streamingdiensten entertainmentopties bieden die zijn afgestemd op uw voorkeuren. Een minibar gevuld met versnaperingen zorgt voor extra gemak, en een flatscreen-tv zorgt ervoor dat u verbonden bent met het comfort van thuis. Bovendien verhoogt de aanwezigheid van een haardroger en een zitgedeelte buiten het algehele comfort van uw verblijf.

Gelegen op loopafstand van het treinstation Bath Spa, kunnen bezoekers gemakkelijk verschillende bezienswaardigheden in de regio bereiken. De nabijheid van belangrijke bezienswaardigheden zoals de Romeinse baden en de abdij van Bath maakt het perfect voor mensen die zich willen onderdompelen in historische charme. Voor watersporters bieden de omringende wateren volop mogelijkheden voor ontspannen verkenning.

Voor koppels valt Alexandra Annexe op door zijn gebruiksvriendelijke ontwerp en gunstige locatie, waardoor ze hoge beoordelingen krijgen. Hun tevredenheid was opmerkelijk hoog, vooral als ze een reis voor twee personen overwogen, wat hun tevredenheid over de toegankelijkheid en kwaliteit van de accommodatie weerspiegelt.

Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder andere musea zoals het Herschel Museum of Astronomy, Assembly Rooms and Fashion Museum, Box Rock Circus, No.1 Royal Crescent Museum, Holburne Museum, Museum of Bath Architecture, The American Museum (Claverton Manor), Museum of Bath at Work, Museum of East Asian Art en het Bath World Heritage Centre. Dit gevarieerde aanbod komt tegemoet aan verschillende interesses en biedt een rijke culturele achtergrond voor uw verblijf.


Boek een kamer


Over Alexandra Annexe

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Minibar

Minibar

Douche

Douche

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Terras

Terras

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 22:00

CheckoutKassa: 08:00 - 11:00

Kamers

Alexandra Annexe - Studio-appartement

Studio-appartement

1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed


Locatie

Slechts 673 m van het centrum van Bath verwijderd!

Location Address 49 Alexandra Road, Bath, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Alexandra Annexe

Hoe ver ligt Alexandra Annexe van het centrum van Bath?

Alexandra Annexe ligt op 0.7 km van het centrum van Bath.

Biedt Alexandra Annexe gratis Wi-Fi aan?

Ja, Alexandra Annexe biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Vanaf hoe laat is inchecken bij Alexandra Annexe?

Het inchecken bij Alexandra Annexe begint om 14:00 - 22:00.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Alexandra Annexe?

Ja, gasten van Alexandra Annexe kunnen gratis parkeren.



Accommodaties in Bath, Verenigd Koninkrijk

Appartementen in Bath

Hotels in Bath

Vakantiehuizen in Bath



Appartementen (16)
Hotels (4)
Vakantiewoningen (3)
Vakantiehuizen (2)
Gastverblijven (1)
Luxe Tenten (1)

Wat te doen in Bath, Verenigd Koninkrijk

Dagtochten in Bath

Rondleidingen in Bath



Dagtochten (2)
Rondleidingen (2)
Privérondleidingen (1)
Toegangsbewijzen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).