Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Al Vecchio Fontanile

Hotel Address Via L. Zuppetta 8 Piano Terra, Lesina, Apulia, Apulië, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Al Vecchio Fontanile

Stel je voor dat je je vestigt in de gezellige omhelzing van Al Vecchio Fontanile 8, een charmant appartement gelegen in het hart van Lesina. Dankzij de toplocatie bevindt u zich op een steenworp afstand van het serene meer van Lesina en op slechts een ontspannen wandeling van het majestueuze Gargano Nationaal Park. Dit prachtige verblijf is gunstig gelegen op slechts 31,9 km van het meer van Varano en op 43,2 km van de gerespecteerde Padre Pio-bedevaartskerk.

Terwijl u tot rust komt in dit rookvrije toevluchtsoord, zult u blij zijn een overvloed aan activiteiten binnen handbereik te ontdekken. Ecotours lokken de avonturiers in hart en nieren, terwijl liefhebbers van surfen en bodyboarden hun perfecte speeltuin in de buurt zullen vinden. Voor degenen die op zoek zijn naar spanning op het water, ligt waterskiën om de hoek.

Stap binnen en ontdek een reeks voorzieningen die zijn ontworpen om uw verblijf comfortabel en verbonden te maken. En


Boek een kamer

Faciliteiten

Niet Roken in Openbare Ruimtes

Niet Roken in Openbare Ruimtes

Surfen

Surfen

Room Service

Room Service

Buurtwinkel/Kiosk


Regels

CheckinCheckin: 15:00–22:00

CheckoutKassa: 06:00–10:00

Kamers

Al Vecchio Fontanile - Inchecken En Uitchecken

Inchecken En Uitchecken

Al Vecchio Fontanile - Kamer Met Kingsize Bed En Uitzicht Op Het Meer

Kamer Met Kingsize Bed En Uitzicht Op Het Meer

Niet-Roken Uitzicht op het meer Privé Badkamer Airconditioning Met Raam Koelkast
1 Single Bed And 1 Queen Bed

1 Single Bed And 1 Queen Bed

Al Vecchio Fontanile - Superior Driepersoonskamer

Superior Driepersoonskamer

Niet-Roken Privé Badkamer Airconditioning Met Raam Eigen Toilet Koelkast
1 Single Bed And 1 Queen Bed

1 Single Bed And 1 Queen Bed

Al Vecchio Fontanile - Huis Met Twee Slaapkamers

Huis Met Twee Slaapkamers

Privé Badkamer Airconditioning Met Raam Koelkast Eigen Ingang
2 Bedrooms: 2 Single Beds And 2 Queen Beds | 2 Living Rooms: 1 Sofa Bed

2 Bedrooms: 2 Single Beds And 2 Queen Beds | 2 Living Rooms: 1 Sofa Bed



Gastbeoordelingen van Al Vecchio Fontanile

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Al Vecchio Fontanile

Wat zijn de inchecktijden bij Al Vecchio Fontanile?

De inchecktijd bij Al Vecchio Fontanile is 15:00–22:00.



Accommodaties in Apulië, Italië

Hotels
Hotels 3 plaatsen Lees de gids... →

Wat te doen in Apulië, Italië

Privérondleidingen
Privérondleidingen 1 Tours
Workshops of klassen
Workshops of klassen 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).