Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Al-Fayed Property

Hotel Address 1011 Belmira Building, Manilla, Filipijnen



Beschikbaarheid controleren


Al-Fayed Property biedt een comfortabel verblijf in de wijk Tagug in Manila, op slechts 2,5 km van Bonifacio High Street. Dit appartement met airconditioning beschikt over voorzieningen zoals een restaurant, een 24-uurs conciërgeservice en een binnen- en buitenzwembad. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele gebouw, zodat u tijdens uw bezoek gemakkelijk verbinding kunt maken. Gasten hebben toegang tot een gemeenschappelijke lounge en een beveiligde parkeergelegenheid ter plaatse.

Alle appartementen hebben een ruim terras, een gezellige zithoek en moderne entertainmentmogelijkheden via een flatscreen-tv met kabelzenders. Een volledig uitgeruste keuken is voorzien van essentiële apparatuur zoals een magnetron en een koelkast, die voldoende ruimte biedt voor culinaire avonturen. Elke accommodatie beschikt over een eigen badkamer met inloopdouches en gratis toiletartikelen. Voor diegenen die ontspanning zoeken, is er een spa-behandelingsruimte en een fitnesscentrum waar u na een lange dag kunt ontspannen.

Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn diverse musea zoals het Sportmuseum, het Presidentieel Museum en de Bibliotheek, en het Museum van De La Salle University-Manila. Voor recreatieve activiteiten kunnen bezoekers het winkelcentrum van de krachtcentrale verkennen of ontspannen in de schilderachtige tuinen. Daarnaast bieden nabijgelegen winkelcentra mogelijkheden om te winkelen, waardoor het gemakkelijk is om in te slaan op essentiële zaken voordat u begint met uw verkenning van de stad.


Boek een kamer


Over Al-Fayed Property

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

Spa

Spa

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Pendeldienst

Pendeldienst

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Appartementen

Appartementen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Fitnesscentrum

Fitnesscentrum

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Balkon

Balkon


Regels

CheckinCheckin: 1:00 PM - 2:00 PM

CheckoutKassa: 11:00 AM - 12:00 PM
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Locatie

Location Address 1011 Belmira Building, Manilla, Filipijnen MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde vragen over Al-Fayed Property

Is vervoer vanaf de luchthaven naar Al-Fayed Property beschikbaar?

Ja, luchthaven pick-up en shuttle-services zijn beschikbaar bij Al-Fayed Property.

Is toegang tot het zwembad inbegrepen bij Al-Fayed Property?

Ja, gasten kunnen ontspannen en genieten van de Outdoor Swimming Pool bij Al-Fayed Property.

Zijn huisdieren toegestaan in Al-Fayed Property?

Ja, huisdieren zijn toegestaan.

Wanneer begint het inchecken bij Al-Fayed Property?

Je kunt inchecken bij Al-Fayed Property vanaf 1:00 PM - 2:00 PM.

Is Wi-Fi gratis in Al-Fayed Property?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Waar ligt Al-Fayed Property ten opzichte van het centrum van Manilla?

Al-Fayed Property biedt accommodatie op slechts 10.8 km van het hart van Manilla.



Accommodaties in Manilla, Filipijnen

Appartementen in Manilla

Gemeubileerde appartementen in Manilla

Hotels in Manilla

B&Bs in Manilla

Villas in Manilla



Appartementen (93)
Gemeubileerde appartementen (53)
Hotels (50)
B&Bs (10)
Gastgezinnen (3)
Gastverblijven (3)
Herbergen (3)
Villas (2)
Hostels (1)
Motels (1)
Vakantieoorden (1)
Vakantiewoningen (1)

Wat te doen in Manilla, Filipijnen

Rondleidingen in Manilla

Wateractiviteiten in Manilla

Transporten in Manilla

Dagtochten in Manilla



Rondleidingen (9)
Wateractiviteiten (4)
Transporten (3)
Dagtochten (3)
Andere ervaringen (2)
Meerdaagse reizen (1)
Privérondleidingen (1)
Avonturen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).