Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Aashraya Home

Hotel Address Z Street, Thamel, Kathmandu, Nepal



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel Aashraya Home

Hotel Aashraya Home in Kathmandu biedt een uitzonderlijk verblijf met een toplocatie op slechts 6 km van de internationale luchthaven Tribhuvan. Dit moderne hotel beschikt over comfortabele accommodatie met kamers met airconditioning, een eigen badkamer, douche en kasten. Elke suite is voorzien van gratis toiletartikelen, zodat gasten alles hebben wat ze nodig hebben voor hun reis.

Gasten kunnen ontspannen in de spa van het hotel en genieten van diverse behandelingen en diensten die zijn ontworpen om zowel lichaam als geest te verjongen. Een ruim terras biedt een adembenemend uitzicht over de stad, waardoor het perfect is voor mensen die rust zoeken te midden van de drukte van Kathmandu. Het hotel komt tegemoet aan diverse smaken met een uitgebreid menu dat een scala aan eetervaringen biedt, van de traditionele Nepalese keuken tot internationale favorieten zoals Amerikaanse en Europese gerechten.

Voor degenen die de omgeving willen verkennen: het hotel is gunstig gelegen nabij diverse opmerkelijke bezienswaardigheden. Met name de populaire wijk Thamel ligt op loopafstand en biedt een verscheidenheid aan winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Bovendien zijn nabijgelegen bezienswaardigheden zoals Hanuman Dhoka en Thamel Chowk gemakkelijk bereikbaar via korte wandelingen.

De aandacht voor detail van het hotel komt tot uiting in de doordachte voorzieningen, waaronder een minimarkt, een gezellige koffiebar en zelfs een yogastudio. Voor stellen die op zoek zijn naar een romantisch uitje heeft het hotel hoge beoordelingen gekregen, vooral vanwege de toplocatie, die door samenreizende stellen een 9,7 uit 10 kreeg.

Met gratis WiFi in het hele gebouw, rookvrije kamers beschikbaar op aanvraag, privéparkeerplaatsen, roomservice en een 24-uursreceptie, zorgt Hotel Aashraya Home voor een naadloze ervaring voor elke gast. Of u Nepal nu voor zaken of plezier bezoekt, dit hotel belooft een onvergetelijk verblijf met zijn combinatie van comfort, gemak en uitzonderlijke service.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Ontbijt

Ontbijt

24-uurs receptie

24-uurs receptie

Pendeldienst

Pendeldienst

Parkeren

Prive parkeerplaats

Prive parkeerplaats

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Kamervoorzieningen

Room Service

Room Service

Terras

Terras

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin:
13:00 - 00:00

CheckoutKassa:
00:00 - 12:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Hotel Aashraya Home -

13 M²
Gratis Wifi Bekijk Uitzicht op de Stad Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning Balkon Terras
Hotel Aashraya Home - Bed In Een Slaapzaal Met 4 Bedden

Bed In Een Slaapzaal Met 4 Bedden

16 M²
Gratis Wifi Bad of douche
1 Stapelbed

1 Stapelbed

Hotel Aashraya Home -

13 M²
Gratis Wifi Bekijk Uitzicht op de Stad Flatscreen-tv Kabelkanalen Bad of douche Privé Badkamer Airconditioning Balkon Terras

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 1.5 km van het centrum van Kathmandu verwijderd!


Location Address Z Street, Thamel, Kathmandu, Nepal MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel Aashraya Home

9.3 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.3
Hizvo 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Hizvo zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Hizvo-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Hizvo-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde vragen over Hotel Aashraya Home

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Hotel Aashraya Home?

Check-in is beschikbaar bij Hotel Aashraya Home vanaf 13:00 - 00:00.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Hotel Aashraya Home?

Ja, Hotel Aashraya Home heeft overal gratis Wi-Fi.

Hoe lang duurt het om vanuit Hotel Aashraya Home het centrum van Kathmandu te bereiken?

Gasten van Hotel Aashraya Home verblijven op 1.5 km van het centrum van Kathmandu.

Biedt Hotel Aashraya Home luchthaventransfers aan?

Ja, Hotel Aashraya Home biedt transfers van en naar de luchthaven aan.



Accommodaties in Kathmandu, Nepal

Hotels
Hotels 24 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 13 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 4 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 3 plaatsen
Hostels
Hostels 1 plaatsen
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 1 plaatsen
Gastverblijven
Gastverblijven 1 plaatsen
Lodges
Lodges 1 plaatsen

Wat te doen in Kathmandu, Nepal

Meerdaagse reizen
Meerdaagse reizen 24 Tours Lees de gids... →
Privérondleidingen
Privérondleidingen 21 Tours Lees de gids... →
Rondleidingen
Rondleidingen 7 Tours Lees de gids... →
Andere ervaringen
Andere ervaringen 4 Tours
Dagtochten
Dagtochten 4 Tours Lees de gids... →
Avonturen
Avonturen 3 Tours Lees de gids... →
Transporten
Transporten 2 Tours Lees de gids... →

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).