Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat

Hotel Address 22 Via Da Punta, Riomaggiore, Italië



Beschikbaarheid controleren


Dit appartement met 1 slaapkamer van GuestHost - La Cantina dei Nonni in Riomaggiore biedt een gezellige woonruimte met een aparte woonkamer, een kitchenette, een complete keuken, een eethoek en een slaapbank.

Moderne accenten zijn onder meer gratis WiFi, een televisie en een wasmachine. De badkamer is uitgerust met zowel een bidet als een douche, en de keuken is uitgerust met een vaatwasser, koelkast, magnetron en een eettafel.

De locatie ligt op slechts vier minuten lopen van het strand van Riomaggiore en is ideaal. Andere nabijgelegen bezienswaardigheden zijn Castello San Giorgio (14 km afstand) en het Technisch Maritiem Museum (12 km afstand). De internationale luchthaven van Pisa ligt op 94 km van de accommodatie.


Boek een kamer


Over GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Verwarming

Verwarming

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 21:00

CheckoutKassa: 08:00 - 10:00

Kamers

GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat - Appartement Met 1 Slaapkamer

Appartement Met 1 Slaapkamer

58 M²

Locatie

Slechts 95 m van het centrum van Riomaggiore verwijderd!

Location Address 22 Via Da Punta, Riomaggiore, Italië MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde vragen over GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat

Ligt GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat dicht bij het stadscentrum van Riomaggiore?

GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat bevindt zich op 0.1 km van het stadscentrum van Riomaggiore.

Wat zijn de inchecktijden bij GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat?

De inchecktijd bij GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat is 15:00 - 21:00.

Beschikt GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat.

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat?

Ja, gasten van GuestHost - La Cantina dei Nonni - Riomaggiore Functional Flat kunnen een keuken gebruiken.



Accommodaties in Riomaggiore, Italië

Appartementen in Riomaggiore

Hotels in Riomaggiore



Appartementen (20)
Hotels (2)
Gastverblijven (1)
Vakantiehuizen (1)

Wat te doen in Riomaggiore, Italië

Rondleidingen in Riomaggiore



Rondleidingen (2)
Avonturen (1)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).