Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo

Hotel Address Jacobo Majluta, Calle Los Manantiales Colina Del Arroyo 1, Santo Domingo Norte., Dominicaanse Republiek



Beschikbaarheid controleren

Over 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo

Dit appartement in Santo Domingo biedt een ruime indeling met 3 slaapkamers en 2 badkamers, een balkon met uitzicht op een tuin en een gezellig zitgedeelte buiten.

Tot de voorzieningen ter plaatse behoren gratis WiFi, airconditioning en een complete keuken met een koelkast, oven, gasfornuis, magnetron en broodrooster. Een wasmachine, eettafel, bank, tv en toiletartikelen zijn ook aanwezig.

De accommodatie ligt op slechts 11 km van de internationale luchthaven La Isabela en dicht bij populaire plekken zoals het winkelcentrum Agora (12 km), Puerto Santo Domingo (12 km) en Malecon (13 km). Het receptieteam spreekt Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans en Vietnamees.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Keuken

Keuken

Bad

Bad

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon


Regels

CheckinCheckin: 15:00

CheckoutKassa: -
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo - Appartement

Appartement

130 M²

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Jacobo Majluta, Calle Los Manantiales Colina Del Arroyo 1, Santo Domingo Norte., Dominicaanse Republiek MapZie op de kaart




Veelgestelde vragen over 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo

Is er gratis Wi-Fi bij 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo.

Is er een keuken beschikbaar bij 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo.

Accepteert 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo huisdieren?

Ja, 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo accepteert huisdieren.

Hoe laat kan ik inchecken bij 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo?

Gasten kunnen bij 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo inchecken vanaf 15:00

You'll need - let the property know in advance what time you'll arrive..

Is airconditioning beschikbaar bij 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo.

Wat is de afstand tussen 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo en het centrum van Santo Domingo?

De afstand tussen 4DR Inviting 3-Bedroom Stay Santo Domingo en het centrum van Santo Domingo bedraagt 7.7 km.



Accommodaties in Santo Domingo, Dominicaanse Republiek

Appartementen
Appartementen 23 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 16 plaatsen Lees de gids... →
Gemeubileerde appartementen
Gemeubileerde appartementen 9 plaatsen Lees de gids... →
Gastgezinnen
Gastgezinnen 2 plaatsen
Gastverblijven
Gastverblijven 2 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Santo Domingo, Dominicaanse Republiek

Rondleidingen
Rondleidingen 9 Tours Lees de gids... →
Privérondleidingen
Privérondleidingen 7 Tours Lees de gids... →
Dagtochten
Dagtochten 5 Tours Lees de gids... →
Andere ervaringen
Andere ervaringen 1 Tours
Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 1 Tours
Avonturen
Avonturen 1 Tours

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang de beste aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, geeft u toestemming om automatisch gegenereerde gepersonaliseerde marketingvoorstellen te ontvangen, waaronder voorstellen en aanbiedingen voor producten en diensten van ons en geselecteerde derden (uw gegevens worden niet met hen gedeeld). Voor meer informatie of om uw toestemming in te trekken, zie ons Privacybeleid (u kunt zich ook afmelden door op de link in de e-mail te klikken).